پیام تقدیر و خداحافظی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی

دسته بندی :
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی پس از یک دهه خدمت صادقانه با ارسال پیام تقدیر از همکاران به کسوت بازنشستگی نائل آمد .

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی که یک دهه در سکوی خدمت صادقانه تلاش نمود با اعلام حکم بازنشستگی خود با ارسال پیامی از همکاران تشکر و قدردانی نمود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای حسین خوش آیند قریب به ۱۷ سال در استان به عنوان مدیر کل در مجموعه های تعاون و اداره کل فنی و حرفه ای خدمت نمود .

گفتنی است از سوی آقای اوسط هاشمی ریاست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در مورخ ۹۹/۱۰/۲۸ طی حکمی آقای محمد علی عرب به عنوان مدیر کل جدید استان منصوب شد .

کلیه همکاران ارجمندم در اداره کل ومراکز آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی

با سلام و تحیات

خداوند سبحان را سپاسگزارم که رخصتی به بنده عنایت فرمود تا قریب به یک دهه از دوران عمرم را به عنوان یک خدمتگزار در جوار شما دوستان گرامی  سپری نمایم. بدون تردید این برگ از دفتر زندگی ام آکنده از خاطرات شیرین و ماناست که بر آن مباهات می کنم و همواره در صفحه ذهنم جاوید خواهد ماند.

عزیزان همدل و یاران همراه درود خالصانه نثار وجود گهربارتان

پرواضح است چنانچه در طول دوران مسولیتم در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی توفیقی حاصل شد مرهون لطف و عنایت بی شائبه پروردگار توانا و تلاش شما سروران گرانمایه که در این وادی همواره همراه و همگام من بودید .

اکنون که پس از سالها خدمت صادقانه امانت مسولیت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای را واگذار می نمایم و به کسوت بازنشستگی نائل آمده ام خداحافظی خود را با تشکر و طلب حلالیت از یکایک شما فرهیختگان باصفا و بزرگوار مزین می نمایم. از برای قصورم چشم بر گذشتتان دارم و امیدوارم اگر اندوهی بر قلبی نشانده باشم، اعزه محترم با مناعت طبع، صفای باطن و دل دریایی شان به فراموشی بسپارند.

ان شا الله که یگانه هستی نظر لطف و رحمتش را پیش از بیش به همکاران خدوم و صدیق استان عنایت فرماید که بی گمان تا هر زمانی که در تلاشمان خدامحوری بر خود محوری غلبه نماید، نصرت و یاری خداوند نیز شامل حالمان خواهد شد.

                                       خدایا چنان کن سرانجام کار

                                                                                  تو خشنود باشی و ما رستگار

حسین خوش آیند

4.5 2 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx