پیام مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای به مناسبت ۲۵ ذی حجه روز خانواده و بازنشستگان

دسته بندی :
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان در پیامی روز خانواده و تکریم بازنشستگان را به خانواده آموزش فنی و حرفه ای استان تیریک گفت .

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان در پیامی روز خانواده و تکریم بازنشستگان را به خانواده آموزش فنی و حرفه ای استان تیریک گفت . در این پیام آمده است:

عبور کاروان لحظه ها ،در اشتیاق حرکت دقیقه ها و ازدحام ترافیک ساعتها ما را از اتمام روزها و سالها در عجب می گذارد و گاهی از لمس لذت ها دور می مانیم .سالها کار و تلاش و کوشش نجوای صبح هایمان بوده و هر دم با عشق طلوع حکایتی تازه برخواسته ایم تا قصه ای نو از حضور را ترسیم کنیم و اکنون در خط پایان کار و آغاز دوره ای جدید از زندگی به طلوعی دیگر می اندیشیم .

همکار ارجمند بازنشسته

با سلام و آرزوی صحت و سلامت

سیمای حضور سازنده تان در کالبد کارها و حکایت های بیشماری همچنان زیبا و ماندگار نقش دارد و طراوت یادو خاطره حضورتان باغ ذهن مجموعه مان را معطر می سازد و چه زیبا امر فرموده اند مقام عظمای ولایت که بازنشسته ایینه شاغل است .

آنچه پایان یافته حضور فیزیکی جنابعالی در محیطی است که سالها برای نیل به اهداف آن از دل و جان مایه گذاشته اید لیکن برای ارج نهادن و عزیز داشتن همت بی شائبه و تلاش فراگیر تان انتهای وجود ندارد .

بر خود لازم دانستیم در بهانه ای دیگر همزمان با روز گرامی داشت و تکریم

خانواده و بازنشستگان

همراهی تان در محضر عزیزانتان را بعد از سالیان متمادی کار گرامی داشته از درگاه صاحب عطوفت و محبت ، صحت و سلامت پایدار برایتان مسئلت نمایم .

بی هیچ تردید گنج گرانمایه دست یافته هایتان برای همیشه موجب رونق و افتخار همه ی ما خواهد بود .

حسین خوشایند
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx