پیگیری ایجاد مرکز جوار کارگاهی در معدن قلعه زری بیرجند

دسته بندی :
صبح امروز مدیر عامل شرکت مینا کان (معدن قلعه زری ) به همراه هیات همراه جهت بازدید از توانمدیهای مهارتی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی و پیگیری ایجاد مرکز جوار در این اداره کل حضور یافتند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان جنوبی این بازدید که بعد از نشست مشترک مدیر کل استان و مدیر عامل معدن برگزار شد به منظور تسهیل در ایجاد و راه اندازی مرکز جوار در روستای قلعه زری صورت گرفت .
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گفت : بیش از ۴۰۰ پرسنل این معدن و اهالی روستای معدن قلعه زری با راه اندازی مرکز جوار خواهند توانست از آموزشهای فنی و حرفه ای در بخش های مختلف بهرمند شده و از تسهیلات اشتغال و سایر مزایایی گواهینامه های مهارت فنی و حرفه ای بهرمند شوند .

حسن کامرانی فرد که امروز پس از انجام بازدید مدیر عامل شرکت مینا کان راهی معدن قلعه زری شده بود گفت : در راستای افزایش بهره وری و بهبود کیفیت تولید ،توانمندسازی نیروی انسانی نقش اساسی دارد لذا در این راستا برگزاری دوره های مهارتی برای تمام سطوح کارگری ،تکنسین ها ،کارشناسی و سرپرستان معدن برگزار خواهد شد .
وی گفت : به منظور تعامل بیشتر و دستیابی به نیازسنجی آموزشی دقیق تر شرایط بازدید کارشناسان معدن از ظرفیت های آموزشی این اداره کل و بازدید مربیان در حرفه های مرتبط از معدن قلعه زری در دستور کار می باشد .
در این بازدید ها مدیر عامل شرکت مینا کان بر اهمیت مهارت آموزی برای کارکنان معدن در سطوح مختلف و خانواده های آنان در بحث مشاغل خانگی تاکید کرد .
روستای قلعه زری در فاصله ۱۸۰ کیلومتری جنوب غرب بیرجند واقع شده است .

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx