۷۰۰ معتاد بهبود یافته استان مهارت را به عنوان راهگشای مشکلات خود برگزیدند .

دسته بندی :

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان در سال ۱۳۹۹ در سطح استان خراسان جنوبی قریب به ۷۰۰ معتاد بهبود یافته مهارت آموزی و حضور در دوره های آموزشی فنی و حرفه ای را به عنوان راهگشای حل مشکلات خود برگزیدند .

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان ضمن بیان این خبر گفت : در سال ۱۳۹۹ در بخش های زندان و مراکز وابسطه به بهزیستی ۳۳ هزار و ۲۱۵ نفر ساعت در ۲۹ حرفه آموزشی در شهرستانهای خوسف ،بیرجند ،فردوس ،سربیشه ،قاین ،نهبندان و شهر خضری و دشت بیاض برای معتادین بهبود یافته اجرا شده است .

دکتر محمد علی عرب ادامه داد : مهارت برای فرار از مشکلات و معضلات اجتماعی مانند بال پرواز است و هدایت جامعه هدف به سمت آموزشهای فنی و حرفه ای می تواند در کنار کمک به تولید موانع زندگی افراد را کاهش دهد .

وی افزود: سازمان آموزش فنی و حرفه ای با توجه به اهمیت حمایت از گروه هدف معتادین بهبود یافته برای بازگشت این قشر به کالبد جامعه فعال و پویا در سال ۱۴۰۰ پیگیر افزایش کارگاهها و تعهدات این بخش در راستای رفع آسیب های اجتماعی می باشد .

گفتنی است مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همزمان با روز جهانی مبارزه با مواد مخدر به دعوت شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان از مراکز اقامتی میان مدت بانوان شهرستان بیرجند و مرکز کاهش آسیب های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی بازدید کرد .

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx