افتتاح نمایشگاه دستاوردهای مهارتی مربیان و کارآموزان مرکز فنی و حرفه ای خواهران بیرجند

همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجر در آستانه میلاد حضرت زهرا س نمایشگاهی از دست آوردهای مهارتی مربیان و کارآموزان مرکز خواهران بیرجند برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی این نمایشگاه که بمنظور پاسداشت ایام با رعایت پرتکل های بهداشتی با حضور شورای رفاه استان و مدیرکل امور بانوان استان و جمعی از مسئولین درمحل مرکز خواهران بیرجند دایر گردیده تا پایان دهه مبارک فجر جهت بازدید فعال می باشد .

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه گفت : ما به منظور پاسداشت این ایام بر مبنای وظیفه خود با پرپایی این نمایشگاه سعی کردیم گوشه ای از توانمندیهای مهارتی همکاران خود را در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بیرجند مورد قضاوت قرار دهیم .

محمد علی عرب افزود : مرکز خواهران بیرجند با ۹ کارگاه آموزشی یکی از فعال ترین مراکز استان می باشد . وی ادامه داد : در حال حاضر کارگاههای الکترونیک ، چوب ، چرم ، صنایع دستی ، فن آوری اطلاعات ، عکاسی ، گوهر تراشی ، هنرهای تجسمی و کشاورزی در این مرکز پذیرش کارآموز دارد .

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گفت : کارآموزان این مرکز از گروهای هدف متنوع تشکیل شده که دانشجویان ، زنان سرپرست خانوار ، اتباع خارجی و … از اهم موارد می باشد .

وی با اشاره به توانمندیهای این مرکز در اجرای دورهای مهارتی سخنان خود را با نوید گسترش حرفه ها و کارگاههای مرکز خواهران در آینده نزدیک خاتمه داد.

ریس مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بیرجند در این مراسم ضمن تبریک ایام گفت :از ابتدای سال جاری تا کنون ۷۷ دوره آموزشی در این مرکز اجرا شده است .

زهرا شاهرخی افزود : در این دورها ۱۵۴هزار و شصت و دو نفر ساعت آموزش ارائه شده است .

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx