نشاندن لبخند رضایت بر سیمای آبادی های خراسان جنوبی با برگزاری اردوهای جهادی

دسته بندی :
کارکنان اداره کل و مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان در ده مبارک فجر به نیست نشاندن لبخند رضایت اردوهای جهادی را با ارائه خدمات رایگان برگزار کردند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی ضمن تکریم ایام گرامی داشت دهه مبارک فجر گفت : همکاران ما در جای جای استان با برگزاری اردوهای جهاد ی ارائه خدمات رایگان به اهالی روستاهای استان مصم به نشاندن لبخند رضایت در روزهای فجر انقلاب بر سیمای مردم هستند .

محمد علی عرب که در ۱۹ بهمن ماه به روستای برون شهرستان فردوس سفر کرده بود تا از نزدیک شاهد روند اجرای اردوی جهادی ارائه خدمات رایگان به مردم باشد گفت : در کنار اهتمام خاص به گسترش فرهنگ مهارت آموزی و تقویت آموزشهای فنی و حرفه ای در جای جای استان همکاران ما پای کار خدمت رسانی آمده اند و با تمام وجود برای رفع دغدغه های مردمان زحمت کش روستاهای استان تلاش می کنند .

وی گفت : در دهه مبارک فجر در شهرستانهای نهبندان ، قائن ،سربیشه ،بشرویه ، سرایان ،درمیان و فردوس اردوهای جهادی برگزار شد که در مجموع در بیش از ۱۵ حرفه متنوع خدمات رایگان ارائه گردید .

اردوی جهادی روستای برون که در هشتمین روز از دهه مبارک فجر اجرا شد مورد بازدید فرماندار شهرستان فردوس،امام جمعه و بخشدار اسلامیه، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه و جمعی از مسئولین قرار گرفت .

🔸مهندس یعقوبی؛رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید رادمرد فردوس از برگزاری اردوی جهادی یک روزه با حضور ۳۰ نفر از همکاران و مربیان فنی و حرفه ای و آموزشگاه‌های آزاد شهرستان در قالب ۱۰ رَسته شغلی شامل تعمیر لوازم خانگی برقی ،تعمیر آبگرمکن و پکیج ، جوشکاری، برق ساختمان ، پیرایشگر مردانه و زنانه، تعمیر چرخ خیاطی،کلید سازی، لوله کشی آب سرد وگرم و خیاطی خبر داد.

🔸هدف از برگزاری اردوی جهادی، ارائه خدمات فنی و آموزشی رایگان به مردم روستا و توسعه و تعمیم فرهنگ مهارت آموزی است.

🔸در این اردوی جهادی به ۱۷۲ نفر از اهالی روستای برون خدمات فنی و مهندسی رایگان ارائه و در حاشیه برگزاری این اردو کارگاه های آموزشی کپسولی در رشته های باغبانی ،صنایع دستی و هنرهای تجسمی برگزار گردید .

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx