تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

برگزاری مراسم یادبود شهدای ورزشکار شهرستان بشرویه-هفته دفاع مقدس- مرکز آموزش

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه : مراسم یادبود 5شهید ورزشکار شهرستان بشرویه به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس و با حضور...

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه :  مراسم یادبود ۵شهید ورزشکار شهرستان بشرویه  به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس و با حضور خانواده های معزز شهدا ،جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه ،مسئول عقیدتی سپاه شهرستان وسرپرست اداره ورزش وجوانان ، جمعی از کارکنان دستگاه های اجرایی ،مسئول کانون بسیج ورزشکاران  و جمعی از ورزشکاران شهرستان درمحل سالن اجتماعات مرکز آموزش فنی حرفه ای شهرستان برگزار شد نجفی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ضمن تبریک چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس ، رشادت‌های جوانان کشور را یادآور شد و گفت: انقلاب اسلامی که امروز شاهد آن هستیم و خاری در چشم ابرقدرت‌های جهان شده است حاصل خون پاک فرزندان این خانواده‌ها است.

وی در ادامه افزود : صبر و شکیبایی خانواده‌های شهدا را ستودنی دانست و گفت: جامعه امروز برای تحمل سختی‌ها و دشمنی‌ها ی سرسختانه قدرت‌های بزرگ جهان که خود را صاحب این کره خاکی می‌دانند نیازمند فرهنگ صبر و استقامت و پایداری خانواده‌های شهدا دارد. در پایان از خانواده معظم شهدای ورزشکار شهرستان  با اهدای لوح یادبود از آنان تجلیل بعمل آمد.