تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

پیام ریاست و کارکنان مرکز اموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه به مناسبت سیزدهم آبان ماه روز ملی استکبار سیتزی و هفته وحدت

پیام ریاست و کارکنان مرکز اموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه به مناسبت سیزدهم آبان ماه روز ملی استکبار سیتزی و هفته وحدت

ربیع الاول، چشمه جوشان وحدت و آسمان پر فروغ همبستگی است و مشام هستی، معطر به رایحه میلاد مسعود پیامبر اعظم(صلی الله علیه وآله وسلم) و تمامی لحظات این ماه پر فیض، مزیّن به کرامت، اخلاقیات و انسانیت این یگانه تاریخ است.
امروزه میراث بزرگ حضرت محمد(صلی الله علیه و آله) برای مسلمانان دعوت آنان به وحدت است، پیام روشن رسول گرامی اسلام(صلی الله علیه و آله) که می‌فرمایند: الجَماعَهُ رَحمَهٌ و الفُرقَهُ عذابٌ “وحدت مایه رحمت و تفرقه موجب عذاب است” بیانگر اهمیت یکپارچگی امت اسلام در این دین مبین است.
هفته وحدت، پیام آور این است که مسلمانان همه با هم برادر و برابر هستند و باید با اتحاد و یکپارچگی و همگرایی و ذهن هوشیار در سایه دستورات پیامبر خدا و عترت پاک آن حضرت، مجال تفرقه افکنی را از بیگانگان بگیرند و در سایه قرآن کریم و سنت و سیره رسول اکرم (ص) یکرنگی خود را حفظ ‌کنند.
سیزدهم آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است، این روز، روز میعاد دانش آموزان تاریخ ایران اسلامی با شهیدان دانش آموز از آغاز نهضت امام خمینی(ه) تا شهیدان دفاع مقدس و نیز همه دانش آموزانی که در سراسر جهان در راه مبارزه برای آرمان خواهی جان در راه عدالت نثار می کنند تا ریشه ظلم بر چیده شود. میعادی که بند بند آن جهد و جهاد و اجتهاد در عرصه های عزت و آزادگی است.
کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ضمن تبریک هفته وحدت و گرامیداشت سیزدهم آبان و روزملی مبارزه با استکبار جهانی ، برای رسوا کردن آمریکا وهم دستان او ندای مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسراییل سر خواهند داد تا بار دیگر با آرمان های شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و امام شهدا تجدید میثاق کرده باشند.