تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

بازدید و بررسی عملکرد پدافند غیر عامل و مدیریت بیماری کرونا درمرکزآموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه

بازدید و بررسی عملکرد پدافند غیر عامل و مدیریت بیماری کرونا درمرکزآموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه : مهندس اکبری مقدم ( حراست فرمانداری شهرستان) به همراه کارشناسان پدافند غیر عامل شهرستان از روند و عملکرد پدافند غیر عامل و مدیریت بیماری کرونا در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بازدید نمودند.

اکبری مقدم کارشناس و حراست فرمانداری شهرستان بشرویه ضمن تشکر از همکاری مرکز آموزش فنی و حرفه ای در برنامه ها و دستورالعمل های اجرایی گفت: بررسی ادارات شهرستان در خصوص دستورالعمل های پدافند غیر عامل ومدیریت بیماری منحوس کرونا قابل تقدیر است و بر اساس چک لیست های موجود ، عملکرد دستگاه های اجرایی مورد پایش و بررسی قرار می گیرد.

مهدی حسنی رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ضمن خیر مقدم به مهمانان گرامی افزود: در هفته پدافند غیر عامل و مدیریت بیماری کرونا برابر دستور العمل های ارسالی از استان و شهرستان ، دورکاری کارکنان بر اساس وضعیت رنگ مشخص شده و همچنین ادامه فعالیت های آموزشی به صورت مجازی و برخط توسط کارکنان و مربیان در حال اجرا است.

وی افزود در پدافند غیر عامل نیز با برگزاری جلسات متعدد و برنامه ریزی نقش کارکنان در قسمت های مشخص شده ، برنامه ریزی محل اجتماع کارکنان و مراجعان ، بررسی وضعیت دوربین های مدار بسته و کپسول های آتش نشانی و…….را مطرح نمودند.