تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

حضور ریاست و کارکنان در مراسم بزرگداشت حماسه نه دی وسالگرد شهادت سردار شهید سلیمانی – گلزار شهدای بشرویه

حضور ریاست و کارکنان در مراسم بزرگداشت حماسه نه دی وسالگرد شهادت سردار شهید سلیمانی - گلزار شهدای بشرویه

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه : در بزرگداشت مراسم ۹ دی و سالگرد شهادت سردار شهید سلیمانی در گلزار شهدای شهرستان با حضور فرماندارو مدیران دستگاه های اجرایی ، فرماندهان نظامی و انتظامی ببار دیگر با آرمان های رهبری و ولایت و شهدا عهدی دیگر بستند.


🔹 حجت الاسلام و المسلین رضا بهشتی فر رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بشرویه در مراسم گرامیداشت حماسه نهم دی از محل گلزار شهدای بشرویهضمن تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) اظهار داشت: بزرگداشت ایام الله ریشه قرآنی دارد و ائمه اطهار (ع) در این باره تاکید داشته‌اند و ما در مکتب سیاسی امام خمینی (ره) می‌بینیم که می‌فرمایند که باید ایام الله بزرگ داشته شوند. بایستی گوش به فرمان ولایت فقیه باشیم و با اطاعت بدون چون و چرا در سایه ولایت فقیه دست توطئه گران را قطع کنیم و پرچم اسلام را به دست امام زمان(عج) برسانیم.
🔹 وی افزود: چهره‌های فتنه باید تبیین و نمایان شوند و باید بدانیم که اگر لطف خداوند و فرزانگی رهبری و بصیرت مردم نبود معلوم نبود در آن برهه چه بر سر ایران و می‌آمد. گوش کردن به امر ولایت فقیه، دستور علما و بزرگان و شهدا است که باید آن را اجرا کنیم.

وی در ادامه افزود:یازدهمین سالگرد این حماسه مقارن با سالگرد شهادت سلیمانی، حمله مقتدرانه موشکی به عین الاسد، اربعین شهادت فخری زاده، سالروز قیام خونین ۱۹ دی در سال ۵۶ است که عظمت و درس آموزی را در راستای بصیرت و ولایت محوری برای ما دارد.