تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

پیام تبریک معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرارسیدن چهل و دومین دهه فجر انقلاب اسلامی ایران

علی اوسط هاشمی، معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرارسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی پیام تبریکی صادر کرد.

علی اوسط هاشمی، معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرارسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی پیام تبریکی صادر کرد.

ه گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور متن پیام مذکور به شرح زیر است:

«بسم الله نور»
با سلام و تهنیت
گرامی می داریم؛ «چهل و دومین فجر انقلاب شکوهمند اسلامی ایران»؛ انقلابی برخاسته از اراده ملی و هم صدائی مردمی که طی سال ها از نخستین روزهای پیروزی انقلاب با روحیه انقلابی خویش، در گذر از شرایط دشوار تحمیلی از سوی استکبار و اسلام ستیزان از جنگ تحمیلی گرفته تا تحریم های ناجوانمردانه، یار و یاور انقلاب بوده اند.
انقلابی که اقتدار روز افزون و شکوه بی مانندش را بزرگی، عشق و ایمان ملتی ضمانت می کند که از نثار جان و مال و فرزندان خود در راه دفاع از مرز و بوم کشور عزیزمان دریغ نداشته و همواره در برهه های حساس، به بهترین وجه ممکن نقش آفرینی کرده و تمایز خود را با دیگر ملت ها به رخ جهان و جهانیان کشیده اند و ثابت کرده اند که توکل، وحدت و همدلی قدرتمندترین ابزار مبارزه و پیروزی بر استکباری است که سیطره سلطه و دوام خویش را تفرقه افکنی درملت ها به ویژه کشورهای اسلامی می داند.
در آستانه فرا رسیدن ۲۲ بهمن ماه، یاد معمار کبیر انقلاب؛ حضرت امام خمینی (قدس سره الشریف) و شهدای بلند قدر انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس و به ویژه سردار دل ها؛ حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشته و«دهه مبارک فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را محضر شریف مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، مردم عزیز و به‌ویژه همکاران ارجمندم در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
ان شاءالله در سایه توکل، همدلی و هم افزائی، ما نیز در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به شکرانه توفیق خدمت به مردم عزیزمان با رسالت بزرگ مهارت آموزی و توانمندسازی سرمایه های اجتماعی کشور با اهتمام به نقش مهمی که هریک از ما در خوداتکائی و استقلال ایران عزیز همیشه سرافرازمان می توانیم ایفا کنیم، در مسیر انجام وظیفه و خدمت به مردم و تحقق اهداف عالیه انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، خوش درخشیده و سربلند باشیم.
آرزومند عزت و اقتدار ملت شریف ایران و صلابت و بالندگی روز افزون کشور عزیزمان در سایه توکل به حضرت باریتعالی هستم.

علی اوسط هاشمی