تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

دیدار با بخشدارشهر ارسک – توسعه فرهنگ مهارت آموزی

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه : مهدی حسنی در دیدار با بخشدار ارسک ضمن ابلاغ پیام مدیرکل محترم آموزش فنی و حرفه ای استان در خصوص ترویج و توسعه فرهنگ مهارت آموزی در سال 1400 مواردی را بیان داشتند.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه :  مهدی حسنی در دیدار با بخشدار ارسک ضمن ابلاغ پیام مدیرکل محترم آموزش فنی و حرفه ای استان در خصوص ترویج و توسعه فرهنگ مهارت آموزی در سال ۱۴۰۰ مواردی را بیان داشتند.

مهدی حسنی افزود: رویکرد مهارت آموزی در سال ۱۴۰۰ ، بهره مندی و استفاده حداکثری از توان شرکای اجتماعی و برقرار عدالت مهارت آموزی را بیان داشته و از تعامل و همکاری بخشداران مرکزی و ارسک و دهیاران روستا های تابعه در جهت  توانمندسازی و افزایش مهارت قدر دانی نمودند.

ایشان در ادامه در خصوص برگزاری اردوی جهادی گروه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در روستای فتح آباد خدمات فنی و مهندسی به ۱۵۲ نفر از روستاییان را مطرح نموده که در دهه مبارک فجر توانسته ایم در کنار مردم خدمت رسانی و لبخند را به این خطه از همشهریان اهدا نماییم.حسن محمدی نیک پور” با بیان اینکه دولت تدبیر وامید اقدامات موثری برای حمایت از آموزش فنی وحرفه ای برداشته بر فعالیت پررنگ ترآموزش فنی و حرفه ای شهرستان تأکید نمود و گفت: با توسعه آموزش های مهارتی، بهتر می توان به روند توسعه این شهرستان شتاب دهیم.
بخشدارشهر ارسک به نداشتن مهارت جهت اشتغال اشاره نمود و افزود : اگر به موضوع مهارت آموزی توجه شود قطعا بیکاری نیز کاهش می یابد.
محمدی نیک پور” آمادگی بخشداری و دهیاران  را جهت اجرای برنامه های مرکز آموزش فنی و حرفه ای در بخش ارسک اعلام نمود