تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

جلسه شورای هماهنگی ادارات و سازمانهای وابسته به وزارت تعاون ، کار ورفاه اجتماعی در شهرستان بشرویه

اولین جلسه شورای هماهنگی دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با حضور مدیران ادارات تعاون کار و رفاه اجتماعی ، سازمان تامین اجتماعی ، مرکزآموزش فنی و حرفه ای ، اداره بهزیستی و بانک توسعه تعاون شهرستان به میزبانی تامین اجتماعی برگزار گردید.

اولین جلسه شورای هماهنگی دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با حضور مدیران ادارات تعاون کار و رفاه اجتماعی ، سازمان تامین اجتماعی ، مرکزآموزش فنی و حرفه ای ، اداره بهزیستی و بانک توسعه تعاون شهرستان  به میزبانی تامین اجتماعی برگزار گردید.

سید ضیاء حسن زاده میدانی رئیس اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شهرستان بشرویه ضمن تسلیت درگذشت شادروان حسین آداب و هم استانی های محترم در حادثه ناگوار رانندگی افزود: ایجاد راهکار و بررسی موانع در حوزه اشتغال و تولیدات شهرستان می تواند با هم افزایی ، بهره مندی از کلیه پتانسیل های بالقوه و بالفعل موجود دستگاه های اجرایی درجهت تحقق شعار سال (  تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها) و آیین نامه های توسعه مسیر تولید و اشتغال شهرستان تاثیرات مطلوبی گذاشته شود.

رئیس اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شهرستان بشرویه گفت: نقش کارگران در عرصه‌های مختلف اجتماعی و اقتصادی کشور به‌ویژه اقتصاد مقاومتی و تولید کالای ایرانی بسیار مهم و تاثیر‌گذار است که  می‌بایست توجه ویژه‌ای به آن‌ها شود .برنامه ریزی روزکار و کارگر درگیر محدودیت‌های کروناست، همچنین هفته کارگر در سال آتی مصادف با ماه مبارک رمضان و آغاز هفته کارگر مصادف با روز کرامت و پایان آن با آغاز لیالی قدر است. برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی بصورت مجازی ، تجلیل از جامعه پزشکی و پرستاری و کادر درمان ، غبار روبی گلزار شهدا ، کمک به کارگران بیکار شده و بی بضاعت از دیگر برنامه های هفته کارگر خواهد بود.

مهدی حسنی رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه نیز ضمن تسلیت به خانواده های مکرم داغدیده گفت : کیفیت بخشی و افزایش تنوع آموزش ها منطبق با نیاز بازار کار و تربیت نیروی ماهر ومنخصص از رویکردآموزش فنی وحرفه ای است. بیکاری از مشکلات عمده ای است که ضمن اینکه خانواده ها را رنج می دهد، سبب ایجاد معضلات اجتماعی و اقتصادی زیادی در جامعه می شود.

ایشان درادامه افزود: حمایت از آموزش های مهارتی و گسترش آن برای ارایه آموزش مطابق با نیاز بازار کار می تواند در رشد و توسعه جامعه کمک بسزایی داشته باشد. رویکرد ما در کلیه اقدامات و تحولات حفظ  و تثبیت اشتغال موجود ، ایجاد بسترهای مناسب برای خلق فرصت های جدید شغلی و تلطیف فضای کار برای کارگر و کارفرما بالاخص در شهرستان است .

سپس مدیران  نقطه نظرات  و پیشنهادات و مسائل پیرامون دستگاه خود را بیان  نمودند.