تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

پیام تبریک رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت عید سعید فطر

علی اوسط هاشمی، معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر پیام تبریکی صادر کرد

علی اوسط هاشمی، معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر پیام تبریکی صادر کرد

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، هاشمی، معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور هم زمان با فرا رسیدن عید سعید فطر پیام تبریکی صادر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

 عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت                 صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت

با سلام و تهنیت

      پیشانی بر سجده شکر می گذاریم به پاس توفیق راه یابی به بارگاه عبادت و بندگی حضرت دوست در رمضانی دیگر، بدان امید که با درک عظمت ماه رحمت، توبه ومغفرت، در مسیر تزکیه وخودسازی با ایمانی افزون،  ره توشه ای برای طی مسیر آخرت اندوخته باشیم.

     فطری دیگر را به استقبال می رویم به امید قبولی توبه و بهره مندی ازدریای بی کران رحمت و بخشایش حق تعالی تا برای بودنی متفاوت و ثمربخش در مسیر کسب رضایت معبود و خدمت گزاری هرچه شایسته تر به خلق شریفش مهیا شویم.

     ضمن آرزوی سربلندی و عزت برای تمامی مسلمین جهان، فرا رسیدن عید بزرگ « فطر»؛ عید تجلی وحدت و همدلی مسلمانان، عید عبادت و بندگی، عید رهایی و سعادت، عید تحول و نو شدن و حلول ماه شوال را حضور مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، مردم مومن و شریف ایران اسلامی به ویژه همکاران مؤمن، همراه و همدل سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، تبریک عرض نموده و از درگاه حضرت سبحان، قبولی طاعات و عباداتِ برادران و خواهران گرانقدرم را مسئلت می نمایم.

علی اوسط هاشمی

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور