تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

فراخوان پذیرش فراگیری دوره های مهارتی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه سال ۱۴۰۰

لازمه ی افزایش تولید وبالا بردن کیفیت محصولات ؛ نیروی انسانی ماهر، توانمند ، متعهد و آموزش دیده است و باید از همه ظرفیت‌ها برای آموزش استفاده کرد .

امروزه بیکاری دغدغه و ابرچالش ملی است و تنها راه برون رفت از چالش های کنونی ، ایجاد فرصت های شغلی است ؛ که تربیت نیروی انسانی ماهر ، متخصص و کارآمد از عوامل کلیدی و انکارناپذیر در توسعه ی اقتصادی و اجتماعی هر کشور محسوب می گردد. آموزش به عنوان ابزار کلیدی تربیت سرمایه های انسانی مورد نیاز توسعه همه جانبه و پایدار کشور موردتوجه و اهتمام جدی قرار دارد ، توجه به آموزش های فنی و حرفه ای بعنوان ابزاری کارآمد، برای تربیت و افزایش کارایی و بهره ‌وری نیروی انسانی و دستیابی به توسعه پایدار ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، لازمه ی افزایش تولید وبالا بردن کیفیت محصولات ؛ نیروی انسانی ماهر، توانمند ، متعهد و آموزش دیده است و باید از همه ظرفیت‌ها برای آموزش استفاده کرد .

مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه با رعایت پروتکل های بهداشتی در رشته های مهارتی در دو بخش برادران- خواهران کار آموز می پذیرد

  • * مدارک جهت ثبت نام در دوره های آموزشی : یک قطعه عکس – تصویر شناسنامه و کارت ملی (جهت تایید اطلاعات شخصی ) فرم مشاوره و پرداخت هزینه مصوب ثبت نام که مورد تایید اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی می باشد.

آدرس: بشرویه – انتهای بلوار جهاد – مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه

تلفن مرکز: ۰۵۶۳۲۷۸۱۶۰۳ – ۰۵۶۳۲۷۸۱۶۰۲