تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

پیام تبریک رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

هاشمی، معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرا رسیدن 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی پیام تبریکی صادر کرد.

هاشمی، معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرا رسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، علی اوسط هاشمی، معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرا رسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه، روز ارتباطات و روابط عمومی پیام تبریکی صادر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

     تلاشگران عرصه ارتباطات و روابط عمومی

با سلام و تهنیت

     در عصر حاضر؛ «روابط‌عمومی و ارتباطات» از مولفه‌های اصلی توسعه تفاهم‌اجتماعی، در تمامی جوامع به شمار می‌آیند  و این  مهم در سازمان آموزش فنی و حرفه‌ ای کشور با  رویکرد «جامعه محوری مهارت»  از اهمیتی افزون برخوردار است.

     امروز، جهان آن‌گونه اهمیت مهارت را لمس کرده‌ است که کشورهای پیشروی صنعتی «انقلاب مهارت» را  به عنوان ضرورتی اجتناب‌ ناپذیر برای باقی ماندن در عرصه قدرت و رقابت جهانی همگام با تحولات سریع دانش و تکنولوژی، تلقی می‌کنند.

     این در حالی است که با وجود اقبالی که از سوی برنامه ریزان و  سیاست‌گذاران کشورمان  به ضرورت مهارت آموزی و مهارت افزایی به عنوان عنصر اصلی توسعه کشور در  تمامی ابعاد اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و … شکل گرفته است، هنوز مهارت در غربت بوده و از جایگاهی شایسته در اذهان و باور عمومی برخوردار نیست.

     با این توصیف،  مجموعه روابط عمومی در سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور به عنوان کنشگران اصلی نهضت مهارت آموزی و مهارت افزایی، رسالتی سنگین در همراه‌سازی گروه  های مرجع و جریان ساز به ویژه اصحاب رسانه و کنشگران عرصه ارتباطات در مسیر گسترش «گفتمان ملی مهارت» برعهده دارند.

     بر این اساس، لازم است که مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی در جامعه مهارتی کشور به منظور فراگیری ادبیات و گفتمان مهارت، با بکارگیری هنر و مهارت‌ ارتباطی خود و از طریق همراه سازی خانواده بزرگ مهارتی کشور به عنوان سفیران اصلی مهارت،  اقناع و اعتمادسازی در مخاطبان و تشکیل «ما»ی مشترک،  «مهارت» را به عنوان عنصر اعتباربخش اجتماعی، مطرح و  تغییر در نگرش، باور و رفتار اجتماعی جامعه به ویژه خانواده ها به موضوع مهارت به عنوان عیار توانمندی در حیات فردی و اجتماعی را محقق سازند.

۲۷ اردیبهشت ماه؛  «روز ارتباطات و روابط‌عمومی»  را به همکاران تلاشگر و متخصص  روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور که با تلاش‌های صبورانه و دلسوزانه، تحولات ارزشمندی را در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ مهارت‌آموزی رقم زده اند، تبریک و تهنیت عرض نموده و از زحمات ارزشمند همکاران ارجمندم قدردانی می‌نمایم.

     امیدوارم با استعانت از درگاه حضرت باری‌تعالی، با نگاه مخاطب محوری و گسترش امیدآفرینی در افکارعمومی در راستای شناساندن ارزش واقعی مهارت به جامعه، توفیق روزافزون حاصل شود.

علی اوسط هاشمی

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و

و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور