تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

شرکت در عطرافشانی گلزار شهدای شهرستان بشرویه- روز مقاومت و ایثار

حماسه آزادسازی خرمشهر، به عنوان نقطه عطفی در تاريخ پراز فراز ونشيب ايران اسلامي به‌شمار می‌آید که با مدد الهی و با صلابت و فداکاری فرزندان قهرمان این مرز و بوم، به منصه ظهور رسید.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه : سوم خرداد حماسه آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت و ایثار، گلزار شهدای شهرستان بشرویه غبارروبی، عطرافشانی و گلباران شد، در این آیین معنوی امام جمعه، معاون فرماندار، فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی، جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی ، بسیجیان و خانواده‌های معظم شاهد حضور داشتند.

حماسه آزادسازی خرمشهر، به عنوان نقطه عطفی در تاریخ پراز فراز ونشیب ایران اسلامی به‌شمار می‌آید که با مدد الهی و با صلابت و فداکاری فرزندان قهرمان این مرز و بوم، به منصه ظهور رسید.


سالگرد حماسه‌ عظیم آزادسازی خرمشهر، روز ملی مقاومت و یادآور نقطه عطف سال های روشن دفاع مقدس و روزهای غریبِ اتکای مظلومانه‌ آسمانی‌ترین انسان هایی که گمنامی جهاد در راه خدا و فضیلت های معنوی دفاع از شرف و نوامیس و ارزش های مقدس این خاکِ پاک را بر مادیات و شهرت دنیوی ترجیح داده و به سرافرازیِ ماندگار، پیوند خوردند.
بی تردید سوم خرداد و سالروز حماسه فتح خرمشهر فرصت مغتنمی است برای بازبینی و بازشناسی تاریخ بلند مقاومت ملت ایران، ملتی که با انقلاب خونین خود راه جدیدی را فرا روی بشریت گشود.