تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

بازدید بخشدارمرکزی از کارگاه پرورش زنبور عسل در باغ روستای کرند شهرستان بشرویه

بخشدار مرکزی شهرستان بشرویه هدف از ارائه آموزش هاي مهارتي به جامعه روستايي را ارتقاء مهارت روستائيان، افزايش اشتغال در روستاها، افزايش توليد مواد فرآوري شده كشاورزي، تشويق روستائيان به راه اندازي صنايع روستايي و توسعه مشاغل خانگي در روستاها عنوان نمود.

به گزارش روابط عمومی مرکزآموزش ‌فنی ‌و ‌حرفه‌ای شهرستان بشرویه: عسکری بخشدارمرکزی و ریاست مرکز اموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه از کارگاه کارگاه پرورش زنبور عسل در باغروستای کرند بازدید نمودند . کارگاه مذکور موجب اشتغال زایی مستقیم ۱۰ نفر از اهالی بومی روستا گردیده است

معصومه عسکری بخشدارمرکزی شهرستان بشرویه هدف از ارائه آموزش های مهارتی به جامعه روستایی را ارتقاء مهارت روستائیان، افزایش اشتغال در روستاها، افزایش تولید مواد فرآوری شده کشاورزی، تشویق روستائیان به راه اندازی صنایع روستایی و توسعه مشاغل خانگی در روستاها عنوان نمود.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر فعالیت های کشاورزی در اکثر مناطق روستایی به شکل کاملا سنتی، غیر علمی و غیر فنی اجرا می گردد، بایستی با ارائه آموزش های فنی و حرفه ای در خصوص بروز شدن مشاغل گام های موثرتری برداریم.

مهدی حسنی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه خواستارهمکاری موثر دهیارها و شورای های اسلامی روستا در جهت توسعه مهارت آموزی در روستاهای شهرستان سطح شد و گفت: تنها راه برون رفت و حل مشکل بیکاری توسعه آموزش های مهارتی در کشور به ویژه در روستاها می باشد و این محقق نمی شود جزء با تعامل دو سویه ای که بین آموزش فنی و حرفه ای و جامعه روستایی برقرار خواهد شد.