تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

لازم است تا همه در میدان انتخابات حضور موثری داشته باشند

حجت الاسلام نصیرایی افزود : باید از تجربه چهل سال استفاده کنیم و باید تجزیه و تحلیل کنیم که در کجا ها پیشرفت داشتیم و در کجا ها عقب ماندیم. تا اشتباهات تکرار نشود. در چهل سال اول انقلاب در هر جا افرادی حضور داشتند که ایمان داشتند و تلاش کردند تا حرف ولی فقیه زمین نماند پیشرفت داشتیم.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه :حجت الاسلام نصیرایی افزود : باید از تجربه چهل سال استفاده کنیم و باید تجزیه و تحلیل کنیم که در کجا ها پیشرفت داشتیم و در کجا ها عقب ماندیم. تا اشتباهات تکرار نشود. در چهل سال اول انقلاب در هر جا افرادی حضور داشتند که ایمان داشتند و تلاش کردند تا حرف ولی فقیه زمین نماند پیشرفت داشتیم.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی در نشست صمیمانه با فرماندهان و اعضای شورای پایگاه های مقاومت بسیج شهرستان با تاکید بر حضور گسترده در پای صندوق های رای گفت : در انتخابات پیش رو، هم به حرف های کاندیدا ها توجه کنیم و هم به سوابق او نگاه کنیم و بر این اساس به افراد میدان بدهیم. هر رای اثر بخش است. به بهترین ها رای بدهیم، به افراد متدین ، کارآمد و پاک دست رای بدهیم.

نماینده ی مردم در مجلس شورای اسلامی در این دیدار با اشاره به پیروزی های اخیر جبهه مقاومت اظهار داشت: ضربات جبهه ی مقاومت تمام شدنی نیست و روز به روز این ضربات به جبهه ی باطل افزایش پیدا خواهد کرد که مطمئنا این اتفاقات زمینه ی ظهور حضرت ولیعصر (عج الله) می باشد.

وی تصریح کرد:هر اقدام و هر قدمی که برمیداریم باید برای ضمیمه سازی و مقدمات ظهور حضرت ولیعصر(عج) باشد و هر حرکتی جز این هدف ارزشی ندارد

حجت الاسلام نصیرایی نماینده ی مردم شهرستان های طبس ، فردوس ، بشرویه وسرایان در مجلس شورای اسلامی در ادامه به سوالات و شبهات بسیجیان ولایت مدار شهرستان پاسخ داده ودر خصوص عملکرد شورای پنجم شهر را قابل دفاع برشمرد و از تلاش اعضای آن تشکر کرد.

وی با انتقاد از تخریب و بد اخلاقی در عرصه انتخابات گفت: این شورا هیچ کاری نکرده باشد و فقط همین که توانست وحدتی در شهرستان ایجاد کند و نماینده ای را به مجلس بفرستند که رهبر انقلاب این طور از آن مجلس حمایت کردند، کار کمی نیست. اگر همین اقدام در کارنامه ی همین شورا باشد برای کارنامه ی چهار ساله اش کافیست. بدون خطا بودن مربوط به امام معصوم است، اگر ضعف و اشکالی هست باید انتقاد کرد تا کار اصلاح شود، اما مرز تخریب با انتقاد متفاوت است. اینکه بزرگ نمایی بشود که این مجموعه هیچ اقدامی نداشته است، منصفانه نیست.