تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

آموزش مهارتی سربازان وظیفه با هدف ایجاد اشتغال

مهدی حسنی رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه گفت: آموزش‌های مهارتی برای فراهم شدن زمینه اشتغال سربازان وظیفه پس از پایان دوره خدمت برای ورود به بازار کار اجرا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه:مهدی حسنی رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه گفت: آموزش‌های مهارتی برای فراهم شدن زمینه اشتغال سربازان وظیفه پس از پایان دوره خدمت برای ورود به بازار کار اجرا می‌شود.مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان در حرف تعمیر کولر آبی و تعمیر اتومبیل های سواری بنزینی برای ۳۰ نفر از سربازان وظیفه آموزش مهارتی ارائه می دهند.

وی با بیان اینکه توانمندسازی مهارتی سربازان آینده شغلی آنان را تضمین می‌کند افزود: باید ارایه آموزش‌های مهارتی با نیاز سنجی بازار کار صورت گیرد تا خروجی آن منجر به اشتغال پایدار برای سربازان در آینده شود.

مهدی حسنی با اشاره به اهمیت توسعه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به منظور توانمندسازی نیروهای مسلح اظهار داشت: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری درجهت تولید و اشتغال، مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه با رویکرد هر ایرانی یک مهارت، برای توانمندسازی نیروی انسانی بخصوص سربازان وظیفه به منظور اشتغالزایی و افزایش بهره وری و ایجاد اشتغال پایدار تلاش می کند.

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه ارائه آموزش های فنی و حرفه ای به سربازان وظیفه را گامی موثر برای ایجاد زمینه‌های کارافرینی و کسب و کار عنوان کرد و گفت: به منظور توانمندسازی سربازان در دوره خدمت برای ورود به بازار کار پس از اتمام دوره سربازی، آموزش‌های مهارتی با همکاری سپاه مقاومت بسیج بشرویه به صورت گسترده ارائه می‌شود.

یوسفی مسوول اموزش نیروی انسانی سپاه مقاومت بسیج بشرویه؛ مهم‌ترین خلاء جامعه امروز را نداشتن مهارت دانست و تصریح کرد: موتور متحرک اقتصادی و رفع نگرانی‌های اشتغال کارآفرینی است و باید جوانان را با روش‌های کارآفرینی بیشتر آشنا کنیم و جامعه را به سمت کارآفرین شدن سوق دهیم که در این صورت شاهد کاهش آسیب‌های اجتماعی ناشی از بیکاری نیز خواهیم بود.