تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

نقش ائمه جماعات در هدایت فکری جامعه و تربیت جوانان به مهارت آموزی و کارآفرینی

مهدی حسنی گفت:فرهنگ سازی، تبلیغ و تبیین معارف دینی و اخلاقی با شرایط روز، توسط مبلغان دینی و روحانیون در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی نقش محوری دارند.

مهدی حسنی گفت:فرهنگ سازی، تبلیغ و تبیین معارف دینی و اخلاقی با شرایط روز، توسط مبلغان دینی و روحانیون در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی نقش محوری دارند.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه : مهدی حسنی در دیدار با ریاست اداره تبیلغات اسلامی شهرستان در خصوص ترویج فرهنگ مهارت آموزی و کارآفرینی گفت: موقعیت ممتاز اجتماعی روحانیون در بین مردم نقش چشمگیری در پیشگیری از وقوع آسیب‌های اجتماعی دارد و روحانیون نقش هادی و راهنما در جهت ترویج فرهنگ مهارت آموزی و کارآفرینی را برعهده داشته باشند.

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه ضمن تبریک روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی خاطر نشان کرد:روحانیون با شیوه خلاقانه و تأثیرگذار در سخنرانی‌های خود می‌توانند مفاهیم و پیام‌های پیشگیری را به خوبی به جامعه هدف انتقال دهند و درجهت اشتغال پویا و تولیدات در روستا ، عشایر و شهرستان نقش ارزنده ای ایفا نمایند.

حجت الاسلام بهشتی فر رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ضمن خیر مقدم و تبریک ولادت حضرت امام رضا (ع) از خدمات و تلاش های مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان در جهت خدمت رسانی و به خصوص برگزاری اردوهای جهادی و نقش مهارت در اقتصاد مقاومتی تقدیرنمودند.

ایشان در ادامه از حضور پررنگ مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر که بار دیگر توطئه های کشورهای بدخواه را نقش دگرگون نموده و پایبندی به نظام و انقلاب را به رخ جهانیان کشیدند.ومهارت آموزی نیازمند فرهنگ سازی در میان خانواده ها است

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بشرویه در ادامه افزود: روحانیون، مبلغین دینی و ائمه ی جماعات نقش مهمی را درجهت آگاه سازی و فرهنگ سازی رفتارهای صحیح اجتماعی می توانند درجهت ترویج فرهنگ مهارت آموزی و کارآفرینی یاور مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان باشند و هرگونه همکاری در جهت تحقق شعار سال “« تولید ، پشتیبانی ها ،مانع زدایی ها »” و کسب مهارت و توانمندسازی روحانیون و مبلغان دینی را اعلام می داریم.