تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

افتتاح آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای تون گوهر

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان فردوس؛ روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ با حضور فرماندار ، مدیرکل فنی و حرفه‌ای، ریاست شورای شهر فردوس و جمعی از مدیران شهرستان، آموزشگاه فنی و حرفه ای گوهرتراشی در فردوس افتتاح شد .

فرماندار فردوس در جریان این افتتاحیه گفت : اقدامات موثری در مجموعه شهرستان در حوزه فنی و حرفه ای انجام شده و در سال “تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین” باید در بحث افزایش سطح مهارت ، آموزش و افزایش میزان تولید تلاش نموده و بیش از پیش در جهت رونق کسب و کارهای نوین و کسب و کارهایی که امروزه مورد نیاز است گام برداریم .

مهندس روشن ادامه داد: لازم است افرادی که در حوزه تولید و اشتغال فعالیت می‌کنند در کنار توجه به آموزش به فروش محصولات خود در بازار توجه کنند و بتوانند شرایط مطلوبی را برای فروش محصولات خود فراهم کنند .

مهندس کامرانی فرد مدیر کل  آموزش  فنی و حرفه‌ای  استان گفت :از زمان تسهیل در صدور پروانه آموزشگاه تا کنون ۶ آموزشگاه  جدید مجوز فعالیت  در شهرستان  فردوس گرفته اند و آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای تون گوهر با مدیریت علی گرجیان مقدم ضمن آموزش طلا و جواهرسازی، آموزش گوهرتراشی(دامله،فست،کاروینگ) را نیزانجام می دهد.

لازم به ذکر است برای تجهیز و راه اندازی این  آموزشگاه  مبلغ ۲۲۰ میلیون تومان هزینه شده است و سالانه ظرفیت آموزش ۸۰ نفر رادارد.