تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

افتتتاح مرکز آموزش بین کارگاهی فراز پلیمر شهرستان فردوس

به گزارش روابط عمومی مرکز ، در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ دومین مرکز بین کارگاهی با حضور محمد علی عرب مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان خراسان جنوبی و واحدی ریاست شورای شهرستان فردوس و علیپرست ریاست شورای شهر و رئیسی معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری و جمعی از مسئولین شهرستانی   در بخش اسلامیه در محل کارخانه فراز پلیمر شهرستان فردوس  افتتاح شد .

 در این افتتاحیه محمد علی عرب مدیر کل فنی و حرفه ای استان گفت :  بدون شک آموزش موثر ، آموزشی است که منجر به فعالیت اقتصادی و اجتماعی شده به طوری که فرد آموزش دیده بتواند با کمک مهارت کسب نموده ، ایجاد اشتغال نموده یا توسط بازار موجود اشتغال جذب شود . انجام این مهم دامنه وسیعی از فعالیتهای سازمانی اعم از طراحی دوره های آموزشی مورد نیاز جامعه،  تأمین منابع مالی و انسانی اجرای آموزش ، فراهمی زمینه های فعالیت اجتماعی مهارت کسب شده ، ایجاد اعتبار اجتماعی و اقتصادی لازم برای مهارت تعریف شده ورا در بر میگیرد . درچند سال اخیر با ملاک قراردادن نتیجه یا پیامد آموزشهای فنی و حرفه ای ،گروههای هدف در برنامه ریزی آموزشی و ارزیابی اثربخشی این آموزش ها مورد توجه قرار گرفته است .یکی از گروه های هدف شاغلین هستند که در حال حاضر در سه حوزه اقتصادی صنعت ، کشاورزی و خدمات ، فعالیت دارند و هدف از آموزش آنان ، ارتقاء شغلی و تکمیل مهارت کاری آنان است . برای این گروه چهار سطح کارگران ساده ، تکنسینها ( فن ورزها)، کارشناسان و مدیران تعریف می شود. نیاز به فرهنگ سازی ، تطبیق امکانات و تجهیزات موجود با نیاز آموزش شاغلین از اولویت فعالیت های اداره کل فنی و حرفه ای استان می باشد .

در ادامه یعقوبی ریاست مرکز گفت : مرکز بین کارگاهی فراز پلیمر دومین مرکز در سطح شهرستان بعد از مرکز جوارکارگاهی نساجی می باشد .با افتتاح این مرکز ۵۴ نفر از شاغلین این کارخانه در جهت ارتقاء مهارت آموزش خواهند دید.

در پایان مجوزمرکز بین جوارکارگاهی توسط مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان به مدیر کارخانه فرازپلیمر اهداء شد .