تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

اللهم اهل الکبریاء و العظمه

خانواده معزز اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان
با سلام و آرزوی سلامتی و سعادتمندی
عطر دل انگیز و معطر عبودیت بر مشام جان می نشیند و آوای خوش بندگی همه کس را به جوش و خروش وا می دارد .فطر می آید تا بندگان خدا جشن برگشت به فطرت را به شکرانه یک ماه روزه داری و عبادت بر پا کنند .
همه بر این باوریم که حلول ماه شوال روز چیدن میوه های شاداب استجابت و جشن طاعت در ضیافت بزرگ الهی است .عیدی که عید آسودگی از آتش غفلت و رهیدگی از زنجیر نفس است .عیدی که موعد پاداش گرفتن برای افطارهای خالصانه و قبولی انفاقهای به قصد قربت است .
وقتی داس ماه نو روئیت می شود با خود مرور می کنیم که آیا چیزی قابل درو در این رمضان کاشته ایم و خوشا به حال آنان که محصول عاشقانه هایشان خیر و خوبی و مهربانی است . رمضان ۱۴۰۰ با دغدغه های کرونا و سختی های اقتصادی به اتمام رسید و همه ما تجربه ی دیگر از روزه داری را در یادهایمان ذخیره کردیم .
رمضان ۱۴۰۰ سفرهای کوچک تری داشت اما به یقین چیزی از رحمت بی انتهای الهی کم نداشت . اکنون بر خودم لازم دانستم این عبور عاشقانه را از یک ماه روزه داری به شما گرامیان تبریک گفته دعا کنم خداوند خروج از ماه مبارک رمضان را برای همه مقارن با پایان گرفتاریها و اندوه ها و صد البته پایان دغدغه های کرونا قرار دهد .
به یقین شادی فطر از آن جهت است که خود را تازه متولد شده می دانیم و با شوق بخشیده شدن به آغازی دوباره می اندیشیم .امید دارم این حال خوب برای همه ماندگار باشد و به لطف حضرت حق لباس عافیت و سلامت بر تن مردمانمان قرار گیرد و قافله ی بیماری و گرفتاری از کشور عزیزمان رخت بر بندد .
عید مبارک و ایام به کامتان باد .
محمد علی عرب