تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

اولین جلسه هم اندیشی مدیران و موسسان آموزشگاه های آزاد شهرستان فردوس در سال ۱۴۰۰

به گزارش روابط عمومی مرکز ، جلسه بررسی برنامه ها و دستورالعمل های اجرایی و افزایش و بهبود عملکردآموزشگاه های آزاد تحت پوشش مرکز با حضور ریاست ، کارشناس مرکز ، موسسان و مدیران آموزشگاه های آزاد در روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ برگزار گردید.

در این جلسه حسن یعقوبی ریاست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان فردوس ضمن عرض خوش آمد گویی به مدعوین حاضر در جلسه وبا اشاره به اهمیت انتخابات گفت: حضور مردم پای صندوق‌های رای آینده کشور را بیمه خواهد کرد و در حقیقت چشم اندازی را برای ایران اسلامی ترسیم می کند .

   وی به بخشی ازبیانات مقام معظم رهبری درخصوص انتخابات اشاره کردند که فرموده اند : انتخابات برای کشور و ملت، فرصتی بسیار بزرگ و برای دشمنان تهدید است ، برگزاری پرشور انتخابات وحضور همگانی مردم در پای صندوق‌های رأی، تضمین‌کننده امنیت کشور خواهد بود زیرا دشمنان از پشتوانه مردمی نظام بیش از امکانات تسلیحاتی آن هراس دارند .

   رییس مرکز در ادامه  به عملکرد آموزشگاه های مرکز در سال ۹۹ اشاره نمود و گفت : تعطیلی فعالیت‌های آموزش حضوری در آموزشگاه ها با شرایط کرونا، همچون دیگر مراکز علمی و دانشگاهی کشور، بر مبنای اعلام ستاد ملی مدیریت کرونا انجام گرفت و پس از تعطیلی کلاس‌های حضوری، بخشنامه های آموزش مجازی به مراکز ارسال و بر برنامه‌ریزی برای اجرای آموزش‌های غیر حضوری بر اساس رنگ بندی شهرستان تأکید شد.

   در این راستا سامانه کلاس آنلاین در پورتال سازمان راه اندازی شده است تا آموزشگاه ها بتوانند از این بستر برای اجرای آموزش استفاده نمایند .

    ایشان به تفاهم نامه سازمان با دانشگاه آزاد، تفاهم نامه سازمان با معاونت امور تعاون ، وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی اشاره کردند و در خصوص ممنوعیت صدور گواهی حضور توسط آموزشگاه های آزاد ، ارسال رسته های اولویت دار طرح تکاپو به مراکز ، امکان بارگذاری اطلاعیه ها ، تبلیغات و پوسترهای دوره های در حال ثبت نام در سایت اداره کل و مرکز ،جشنواره مهارت آموختگان کارافرین برتر مطالبی را عنوان نمودند .

    در ادامه مریم عصاری کارشناس آموزشگاه های آزاد مرکز به تشریح دستورالعمل تفاهم نامه سه جانبه سازمان ، معاونت توسعه کار آفرینی  و اشتغال وزارت متبوع و کانون سراسری انجمن های صنفی کارآفرینی مراکز مشاوره و خدمات کار آفرینی پرداخت و در راستای جشنواره مهارت آموختگان کارافرین برتراز مدیران آموزشگاه ها خواست نسبت به معرفی مشمولین این جشنواره اقدام نمایند.

 در پایان جلسه مدیران آموزشگاههای آزاد پیشنهادات و نقطه نظرات خود را ارائه کردند .