تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

ایام الله دهه مبارک فجرفرصت طلایی قدردانی از حماسه های بی بدیع چهل سال جهاد انقلابی

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی در اخرین روز از ایام الله دهه فجراز این ایام به عنوان یک فرصت طلایی برای قدردانی از تلاش های جهادگرانه و بی بدیع چهل سال حضور عاشقانه یک ملت یاد کرد .
محمد علی عرب گفت : این ایام به عنوان بی نظیرترین ایام تاریخ سراسر از افتخار ایران عزیز، برای ما مجال هم آوایی و هم صدایی را فراهم می کند که بگوییم در صراط انقلاب ثابت قدم و همیشه در صحنه هستیم .
وی ضمن قدردانی از همه ی خانواده فنی و حرفه ای استان که در روزهای باز آفرینی خاطرات شیرین انقلاب خالصانه تلاش کردند گفت : حضور شما بزرگواران در برگزاری مراسم گرامی داشت ایام ستودنی است و حرکت ها و فعالیتهایتان باقیاتی ماندگار است که منشا و سرچشمه شور انقلابی است .وی ادامه داد : اردوهای جهادی در روستاهای استان، برگزاری جلسات ،حضور مقتدرانه در عرصه مهارت اموزی و حماسه هایی که در دریچه نگاه تاریخ جاودانه شد مستحق زیباترین درودهای عاشقانه است .
محمد علی عرب ضمن تبریک جشن پیروزی انقلاب اعلام کرد : در سال ۹۹ که فشار تحریم ها و دغدغه های اقتصادی و دردهای کرونایی عرصه را به ملت تنگ کرده بود این همه نشاط مشت کوبنده ای است بر دهان استکبار که گویای ولایت مداری و آزادگی مردمان سرزمینمان است .
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اظهار داشت :بی شک خاک پای عاشقان نظام ،کوری چشم دشمنان انقلاب است و ما به عنوان خادمانی کوچک در نظام این غبار عاشقانه را توتیای چشمانمان خواهیم کرد .
جاودانه باد ایران و سربلند باد ایرانی .
بار دیگر از حضور مقتدرانه همه ی همکارانم در این روزها تشکر می کنم و برایتان از درگاه حضرت حق بهروزی و سعادت آرزو دارم .