تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

برگزاری اولین جلسه شورای اداری و نشست هم اندشی با کارکنان مرکز فردوس

به گزارش روابط عمومی مرکز ، اولین جلسه شورای اداری و نشست هم اندیشی با همکاران مرکز با حضور ریاست و کلیه همکاران مرکز در روز پنج شنبه مورخ  ۱۴۰۰/۰۳/۲۷برگزار گردید.
یعقوبی ریاست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان فردوس ضمن عرض خوش آمد گویی به مدعوین حاضر در جلسه اززحمات وتلاشهای کلیه کارکنان در سال گذشته که منجر به کسب رتبه برتر در ارزیابی عملکرد هفته ملی مهارت شد و همچنین ازهمکارانی که در اردوی جهادی روستای برون شرکت نمودند تقدیر و تشکر نمود .
وی به بخشی ازبیانات مقام معظم رهبری درخصوص انتخابات اشاره کردند که فرموده اند : انتخابات برای کشور و ملت، فرصتی بسیار بزرگ و برای دشمنان تهدید است ، برگزاری پرشور انتخابات وحضور همگانی مردم در پای صندوقهای رأی، تضمین کننده امنیت کشور خواهد بود زیرا دشمنان از پشتوانه مردمی نظام بیش از امکانات تسلیحاتی آن هراس دارند نمودند و بر حضور پرشور همکاران در انتخابات تاکید نمودند.
ریاست مرکز گزارشی از عملکرد آموزشی مرکز برادران و خواهران در سال  ۹۹ارائه نمود و همکاری هرچه بیشتر مربیان را دربرگزاری دوره های آموزشی و در قالب گروههای هدف خواستار شدند.
در این جلسه سماحی مسئول تعلیم و تربیت ناحیه مقاومت بسیج سپاه فردوس در معیت سروان رحیمی فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات و اصناف شهید تندگویان در نماز خانه مرکز حضور یافتند و به مناسبت دهه کرامت و اهمیت شرکت درانتخابات سخنانی ایراد فرمودند.
در ادامه جلسه همکاران پیشنهادات و نقطه نظرات خود را در جلسه مطرح نمودند و در پایان از مریم عصاری مسئول روابط عمومی ،محمد رضا مزدی به عنوان کارمند نمونه سال ۹۹و فرزند معزز شهید یوسفیان تقدیر بعمل آمد .