تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

برگزاری جلسه برنامه ریزی اوقات فراغت شهرستان

به گزارش روابط عمومی مرکز ، جلسه برنامه ریزی اوقات فراغت شهرستان با حضور فرماندار، مؤسسات مردم نهاد و روسای ادارات مربوطه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید .

در این جلسه فرماندار شهرستان گفتند : جهت تشکیل ساختاری منسجم برای فعالیت ها، دبیرخانه این کارگروه باید آموزش و پرورش باشد و ۴کمیته برای این دبیرخانه تعریف شود. که شامل کمیته مهارت ،  ورزشی ، فرهنگی هنری و مالی خواهد بود و لازم است این کمیته‌ها با هماهنگی معاونت سیاسی فرمانداری و دستگاه‌های مرتبط خروجی اقدامات انجام شده را در بازه زمانی ده روزه به فرمانداری اعلام نمایند .

ایشان تاکید کردند : برای اینکه در بحث اوقات فراغت برنامه های متفاوتی انجام شود لازم است مدیران برنامه های شاخص خود را معرفی و ساختاری مناسب برای آن در نظر گرفته که اجرایی شود و اطلاع رسانی ویژه ای نیز برای خانواده ها در اقصی نقاط شهرستان صورت پذیرد تا کودکان و نوجوانان بتوانند از آن بهره‌مند شوند .

در ادامه یعقوبی ریاست مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای با اشاره به نقش و جایگاه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای  در جهت کمک به ایجاداشتغال ،مراکز فنی و حرفه‌ای را از پرمخاطب ترین دستگاه های اجرایی در بحث اوقات فراغت عنوان نمود .