تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

تقدیر از ۵۰ رزمنده دوران دفاع مقدس و استماع بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری بصورت

در اولین روز ازهفته دفاع مقدس تقدیر از ۵۰ رزمنده دوران دفاع مقدس و استماع بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری بصورت زنده در محل مصلی نماز جمعه فردوس با حضور...

در اولین روز ازهفته دفاع مقدس تقدیر از ۵۰ رزمنده دوران دفاع مقدس و استماع بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری بصورت زنده در محل مصلی نماز جمعه فردوس با حضور فرماندار، امام جمعه، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران، مسئولین دستگاه‌های اجرایی و جمعی از خانواده معظم شهدای شهرستان و ریاست مرکز فنی و حرفه ای شهرستان فردوس صورت پذیرفت .

مهندس حلاج مقدم در این مراسم ضمن قدردانی از رشادت و دلاوری‌های ایثارگران و رزمندگان شهرستان در جبهه‌های نبرد گفت: هر آنچه امروز داریم از برکت خون پاک شهدا و تلاش و مجاهدت رزمندگان دیروز است و همواره قدردان زحمات و ایثارگری های این عزیزان هستیم. فرماندار شهرستان با یادآوری تلاش های جهادی رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس بیان داشت: اقتدار و پیشرفتهای امروز کشور در عرصه های مختلف علمی، فناوری، مهندسی، دفاعی، پزشکی، سیاسی و غیره ثمره ایثارگری و استقامت در برابر ابرقدرتها و تبعیت از مکتب اهل بیت و عاشوراست. وی آشنایی مردم به خصوص نسل جوان با ارزش‌ها و دستاوردهای دفاع مقدس را از جمله عوامل موثر در خودباوری و تکیه بر توان داخلی دانست که انقلاب ایران را در منطقه الگو قرار داده است.

در این مراسم علاوه بر سخنرانی امام جمعه فردوس و گزارش فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران فردوس، از ۵۰ نفر از رزمندگان و ایثارگران ۸ سال دفاع مقدس از اقشار مختلف جامعه و به نمایندگی از ۲۸۰۰ رزمنده شهرستان تقدیر گردید.