تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

جلسه برنامه ریزی و هم اندیشی هفته ملی مهارت مرکزفردوس در سال ۱۴۰۰

به گزارش روابط عمومی مرکز ، جلسه برنامه ریزی و هم اندیشی هفته ملی مهارت مرکزفردوس در سال ۱۴۰۰ با حضور ریاست ، کارشناسان مرکز  ، کارکنان اداری و مربیان در روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ برگزار گردید.

آقای حسن یعقوبی ریاست مرکز، ضمن عرض خوش آمد گویی به مدعوین حاضر در جلسه و تبریک اعیاد بزرگ ماه پر خیر و برکت ذی الحجهو تقدیر و تشکر به جهت کسب رتبه برتر در اجرای برنامه های هفته ملی مهارت در سال ۹۹ به شرح تبیین دستورالعمل بزرگداشت هفته ملی مهارت و برنامه های پیشنهادی در این هفته پرداختند.

یعقوبی با اشاره به اهمیت آموزشهای فنی و حرفه ای گفت : درسالی که رهبرمعظم انقلاب به عنوان سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نامگذاری شده است ، بی شک گسترش آموزش های مهارتی نیازمند همت مضاعف همه دست اندرکاران عرصه آموزش های فنی و حرفه ای است.

تلفیق دانش با مهارت و تقویت و خلاقیت در جوانان زمینه ساز اشتغال مولد و پایدار توام با کارآفرینی، تأثیر بسزایی در رشد و توسعه اقتصادی و توانمندسازی منابع انسانی دارد و رسالت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای به عنوان متولی اصلی آموزش مهارت های غیررسمی در تربیت نیروی کار متخصص در بخش های مختلف و ارتقای مهارت های حرفه ای شاغلین و دانش آموختگان دانشگاهی و کارجویان، نقش کلیدی در توسعه پایدار شهرستان خواهد داشت.

یعقوبی گفت :  تلاش می شود تا در هفته ملی مهارت، با استفاده از انجام تبلیغات محیطی درون و برون سازمانی با محوریت مهارت، افراد به سمت کسب دانش‌های مهارتی و کسب آموزش های فنی و حرفه ای ترغیب شوند.

وی اضافه کرد: معرفی مهارت آموختگان کارآفرین موفق یکی دیگر از برنامه‌های کلیدی این مرکز است که سعی می شود تا با تولید محتوای ویدیویی، تجربیات مهارت آموختگان موفق به نمایش درآید.

یعقوبی در پایان افزود: معرفی رشته‌های آموزشی مرکز با محوریت مربیان و مهارت آموزان در حین آموزش و تولید و انتشار ویدیوهای آموزشی از طریق فضای مجازی از دیگر برنامه‌های هفته ملی مهارت در مرکز است. برگزاری نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای کارآموزان در دو بخش دولتی و خصوصی به صورت مجازی ، آماده سازی مرکز برای بازدید مسئولان و عموم مردم با حفظ پروتکل های بهداشتی ، از جمله برنامه های این مرکز به مناسبت گرامیداشت هفته مهارت می باشد.