تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

جلسه برنامه ریزی و هم اندیشی هفته ملی مهارت باانجمن صنفی کارفرمایی آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای شهرستان فردوس

به گزارش روابط عمومی مرکز ، جلسه برنامه ریزی و هم اندیشی هفته ملی مهارت مرکزفردوس در سال ۱۴۰۰ باانجمن صنفی کارفرمایی آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای شهرستان فردوس در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸برگزار گردید.

در این جلسه یعقوبی ضمن عرض خوش آمدگویی به اعضای حاضر در جلسه و تبریک دهه امامت و ولایت گفت : ششم مرداد ماه؛ روز ملی آموزشهای فنی و حرفه ای فرصتی ارزشمند برای تجمیع فرصتها و جلب توجه جامعه فعال در اختیار سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور قرار می دهد..
یعقوبی هفته ملی مهارت را فرصت مغتنمی در جهت ترویج فرهنگ مهارت آموزی در جامعه، تلاش در جهت هدایت و فراگیر نمودن هرچه بیشتر آموزش ها در سطوح مختلف و همچنین فعالیت گسترده برای ارتقای جایگاه آموزش های فنی وحرفه ای عنوان کرد.
یعقوبی با تاکید بر لزوم همکاری مربیان و مدیران آموزشگاه‌های آزاد برای گرامیداشت هر چه باشکوه‌تر هفته ملی مهارت خاطرنشان کرد: سهیم کردن و جلب مشارکت همکاران و خانواده هایشان در ترویج و گسترش فرهنگ مهارت آموزی و مهارت افزایی با هدف ارتقای توجه به ارزش مهارت با شعار هر همکار یک تریبون مهارت ضرورت دارد.
در پایان جلسه اعضای انجمن صنفی به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند و پیشنهادهای خود را برای برگزاری هر چه بهتر وباشکوه تراین مراسم ارائه کردند.