تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

جلسه گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس در مرکز فنی و حرفه ای شهرستان

به گزارش روابط عمومی مرکز ، روز دوشنبه مورخ 99/07/07 به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس جلسه ای با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین آزاد رئیس اداره ....

به گزارش روابط عمومی مرکز ، روز دوشنبه مورخ ۹۹/۰۷/۰۷ به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس جلسه ای با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین آزاد رئیس اداره تبلیغات اسلامی و رحیمی فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارت شهیدتندگویان و ریاست و جمعی از همکاران مرکز برگزار گردید.
در این جلسه حجت‌الاسلام والمسلمین آزادگفت : اعجاز دوران جنگ و دفاع مقدس تربیت انسان‌هایی مخلص و ایثارگر بود، آن زمان مردم بی‌توقع برای یکدیگر کار می‌کردند و اجرشان را از خدا می‌خواستند .

در ادامه ایشان گفتند: وقتی به روزهای دفاع مقدس و آن حماسه‌ها می‌نگریم درمی‌یابیم که چرا امام گفت جنگ برای ما یک نعمت است در حالی‌که بسیاری آن زمان مفهوم این سخن امام را درک نمی‌کردند و حال می‌فهمیم آن نعمت افزایش روحیه ایمان و خودباوری بود.

در پایان جلسه از رضا رفیعی رزمنده دفاع مقدس و کارمند مرکز و  سایدا نجاتی برگزیده نقاشی هفته ملی مهارت و حدیثه مختاری و علی ناصری برگزیده عکاسی هفته ملی مهارت قدردانی شد .