تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

دفاع مقدس مظهر حماسه است، مظهر معنویت و دینداری است.»

بسمه تعالی
مقام معظم رهبری (مدظله العالی): « دفاع مقدس مظهر حماسه است، مظهر معنویت و دینداری است.»
باسلام و تهنیت
آنچه امروز از تعالی ارزش های اسلامی و درخشش در عرصه های مختلف پیشرفت، توسعه و امنیت کشور شاهد هستیم، همه و همه از برکات ایستادگی و پایداری و حضور عظیم ملتی بصیر و ولایت مدار است که طی ۸ سال دفاع مقدس، ارزشمندترین سرمایه های عمر و حیات خویش را در طبق اخلاص نهاده تا با صیانت از جان و مال هم وطنان و پاسداری از مرزهای میهن عزیزمان، تحقق آرمان های عالیه انقلاب اسلامی را رقم بزنند.
شکوه و اقتدار امروز ایران اسلامی، مرهون خون پاک شهدا و رشادت و فداکاری رزمندگان و ایثارگران جبهه‌های نبرد حق علیه باطل و حماسه آفرینی عزت مندانه ملت شریف ایران در طول هشت سال دفاع مقدس است.
هفته دفاع مقدس که فرصتی ارزشمند برای تجدید میثاق با آرمان‌های بلند مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، امام شهدا (قدس سره الشریف) و شهدای گرانقدر است را گرامی داشته و به تمامی جهادگران عرصه های دفاع، سازندگی و اقتدار کشور تبریک و تهنیت می‌گویم.
به طور حتم، رسالتی بزرگ بر دوش یکایک ما به عنوان وارثان خون شهدا، در ترویج فرهنگ دفاع مقدس و روحیه انقلابی و آرمان‌های بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در بین جوانان امروز و انتقال آن به نسل های آینده کشور قرار دارد.
امید آن است که با توکل به درگاه حضرت حق، همگی ما در مسیر خدمت گذاری خالصانه به ملت شریف و پاسداشت خون شهدا، سربلند و سرافراز واقع شویم.
غلامحسین حسینی نیا
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی
و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور