تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

دیدار خوش آیند مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی، دکتر ملاطاهری مدیر

به گزارش روابط عمومی مرکز ، در روز یک شنبه مورخ 99/07/20 خوش آیند مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی، دکتر ملاطاهری مدیر آموزش و پژوهش سازمان ایمیدرو...

به گزارش روابط عمومی مرکز ، در روز یک شنبه مورخ ۹۹/۰۷/۲۰ خوش آیند مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی، دکتر ملاطاهری مدیر آموزش و پژوهش سازمان ایمیدرو و یعقوبی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان فردوس با حلاج مقدم فرماندار شهرستان فردوس دیدار نمودند .

در این دیدار خوش آیند مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان ضمن عرض تبریک انتساب مهندس حلاج مقدم فرماندار شهرستان فردوس ، در خصوص جایگاه و نقش آموزش های فنی و حرفه ای و دپارتمان آموزش تخصصی گوهر تراشی و گوهر شناسی شرق کشور در فردوس مطالبی را عنوان نمود.

حلاج مقدم فرماندار شهرستان با تاکید بر لزوم معرفی دپارتمان آموزش تخصصی گوهر تراشی و گوهر شناسی فردوس به عنوان یک دپارتمان ملی از سوی سازمان فنی و حرفه ای، بیان داشت: با توجه به کامل بودن زیرساخت ها و امکانات آموزشی در مرکز فنی حرفه ای شهید رادمرد فردوس و وجود منابع غنی سنگ های نیمه قیمتی در منطقه، ارائه تسهیلات بانکی به مهارت دیدگان فنی و حرفه ای در راستای اشتغال زایی را ضروری دانست و خواستار تجهیز و راه اندازی کارگاه آموزشی انرژی های نو و تجدیدپذیر در شهرستان شد.

وی همچنین با اشاره به انعقاد تفاهم نامه ایجاد ۳۰۰۰ فرصت شغلی در حوزه صنایع دستی در استان فیمابین سازمان برنامه و بودجه و استانداری خراسان جنوبی و صندوق کارآفرینی امید، از انتخاب شهرستان فردوس به عنوان خوشه گوهر تراشی و تراش سنگهای نیمه قیمتی در اجرای تفاهم نامه مذکور خبر داد.

دکتر ملاطاهری مدیر آموزش و پژوهش ایمیدرو نیز ضمن تاکید بر تشکیل زنجیره فرآوری سنگ های نیمه قیمتی در منطقه و جلوگیری از خام فروشی، از بر پایی نمایشگاه در سازمان ایمیدرو برای بازاریابی محصولات تولیدی و حمایت از ایجاد مراکز جوار کارگاهی در جهت آموزش و توانمندسازی کارگران معادن خبر داد.