تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

دیدار ریاست ،کارکنان و مربیان مرکز با امام جمعه شهرستان فردوس در آستانه ۶ مرداد ماه، روز ملی کارآفرینی و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای

به گزارش روابط عمومی مرکز ، در روزجمعه مورخ ۱ مرداد ۱۴۰۰، ریاست ،کارکنان و مربیان مرکز آموزش فنی و حرفه ای فردوس با امام جمعه معززشهرستان فردوس حجه الاسلام بابایی در آستانه ۶ مرداد ماه، روز ملی کارآفرینی و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای دیدار نمودند.

در این دیدار حجه الاسلام بابایی ضمن عرض خوش آمدگویی و تبریک دهه امامت و ولایت و گرامیداشت و تبریک هفته ملی مهارت به همه زحمتکشان عرصه مهارت‌آموزی گفتند : بی شک انسان بدون یادگیری و نو کردن اندیشه‌ها و دانش‌های خود در زندگی موفق نخواهد بود، مشاغل در حال تغییر هستند و بی‌تردید مهارت‌آموزی هنر تبدیل علم به عمل است.

آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به عنوان یک نقشه راه مطمئن برای دستیابی به توسعه اقتصادی افزایش رفاه و آسایش و ایجاد درآمد و معیشت برای همه طبقات جامعه است .

در این دیدار یعقوبی ریاست مرکز، ضمن تشکر از زحمات کلیه همکاران مرکز جهت فعالیت های برتر مرکز  ، در خصوص عملکرد سال ۹۹ فنی و حرفه ای شهید رادمرد گزارش کاملی را ارائه نمودند .