تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

دیدار فرماندار و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان با حجت الاسلام والمسلمین شاکری به مناسبت گرامیداشت یوم‌الله نهم دی ماه

به گزارش روابط عمومی مرکز ، به مناسبت گرامیداشت یوم‌الله نهم دی ماه فرماندار و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان با حجت الاسلام والمسلمین شاکری دیدار نمودند.

فرماندار فردوس در این دیدار گفت: نهم دی ماه بعنوان نماد عزت و استقلال و بصیرت ملت ایران شناخته می‌شود. 

حلاج مقدم افزود: مردم ایران در حمایت از نظام و انقلاب و ولایت فقیه و در پاسخ توهین به مقدسات و عاشورا در نهم دی ماه سال ۸۸ به پا خواستند و اکنون بعد از گذشت ۱۲ سال از این واقعه تاریخی، یکی از درس های مهم این حرکت عظیم مردم این است که در زمان رویارویی با فتنه دشمنان باید پیرو رهبری معظم و ولایت باشیم تا جامعه و انقلاب از هر گونه آسیبی ایمن باشد.

وی ادامه داد : ۹ دی روز بصیرت و میثاق مردم با ولایت ، نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستند ، در برابر تمام دنیای آنها خواهند ایستاد.

فرماندار فردوس تصریح نمود: ملت همیشه در صحنه در روز ۹ دی با پشتیبانی به موقع از اسلام و ولایت ضمن خنثی کردن توطئه‌های دشمنان نشان دادند که بصیرت بالایی دارند.

شایان ذکر است پس‌از این دیدار، مسئولین شهرستان با عطر افشانی و گلباران گلزار شهدای گمنام بار دیگر بیعت خود را با شهدا اعلام نموده و بر مقام شامخ آنها احترام گذاشتند.