تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

شرکت جمعی ازاعضای پایگاه والعادیات در مراسم بزرگداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر

به گزارش روابط عمومی مرکز ، مراسم گرامیداشت فتح خرمشهر با حضور مسئولان شهرستان، نیروهای نظامی و انتظامی، بسیجی و ادارات شهرستان و اعضای پایگاه والعادیات مرکز در گلزار شهدای شهرستان فردوس برگزارشد.

سردار احمدی فرمانده سابق سپاه امام رضا سخنران این مراسم بود که بر سه نکته تاکید داشت.

*پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب

*حضور حداکثری در انتخابات

*اقتدار نظامی و انتظامی موشکی جمهوری اسلامی ایران پس از انقلاب

وی گفت: سالهای گذشته خط مقدم  مقاومت، مرزها و چه بسا داخل کشور بود اما امروز خط مقدم جبهه مقاومت با توصیه های رهبر انقلاب و همت رزمندگان مقاومت به پشت مرزهای اسرائیل رسیده است.

سردار احمدی در باب انتخابات هم توصیه هایی داشت و خطاب به مردم بنقل از امام گفت جریان غربگرا و لیبرال در کشور تعدادشان اندک است اما دخالت و ادعای زیادی دارند، وی تاکید داشت که مردم باید با آگاهی و بصیرت رای دهند.

وی همچنین بیان  کرد که حضور و مشارکت در انتخابات ضامن امنیت ملی کشور است و عدم حضور مردم در انتخابات ممکن است تداعی کننده عدم همراهی آحاد مردم با انقلاب باشد که این پیام خوبی نیست.

وی افزود: که مردم باید نشان دهند که با اطاعت از فرمان رهبر انقلاب و درک مسائل سیاسی، کاری به سوء عملکرد برخی مدیران اجرایی کشور ندارند، و ثابت کنند که پای انقلاب محکم و استوار همچون گذشته ایستاده اند و ادامه داد که اگر غفلت کنیم تبعات آن به خود ما باز میگردد.

در پایان مراسم رژه موتوری و خودروی نیروهای نظامی و انتظامی و امدادی شهرستان برگزار شد.