تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

شرکت ریاست و جمعی از همکاران مرکز فردوس در نماز عبادی سیاسی جمعه در محل بارگاه امامزادگان

به گزارش روابط عمومی مرکز ، ریاست و جمعی از همکاران مرکز فردوس در نماز عبادی سیاسی جمعه به امامت حجت الاسلام شاکری امام جمعه فردوس در محل بارگاه امامزادگان شرکت نمودند.

حجت‌الاسلام شاکری در خطبه های نماز جمعه این هفته فردوس ضمن  تبریک چهل و سومین بهار انقلاب اسلامی، از حضور با شکوه اقشار مختلف مردم شهرستان در رژه خودرویی و موتوری جشن پیروزی انقلاب تقدیر تشکر کرد و گفت:  بعد از گذشت چهل و سه سال از انقلاب اسلامی با وجود تمام کارشکنی ها ، تحریم ها و تهدیدها مردم ثابت کردند که  پای آرمان هایشان ایستاده‌اند.

حجت الاسلام شاکری، رویش و ریزش در تمام انقلاب ها و حتی انقلاب پیامبران را امری طبیعی دانست و گفت: آنچه مسلم است بعد از گذشت ۴۳سال از پیروزی انقلاب اسلامی ، انقلاب ما در راستای آرمانهایش دچار کوچکترین ریزشی نشده است و این عدم ریزش ناشی از اتکا آن به ولی فقیه جامعه الشرایط  و دین شناس ، حرکت در چهارچوب اسلام و حضور مردم دیندار و ولایتمدار دانست.

خطیب نماز جمعه‌ فردوس گفت: تا زمانی که مردم پایبند به اهداف نظام و آرمانهای انقلاب باشند این انقلاب از مسیر خود خارج نخواهد شد و آنهایی هم که خود از قطار انقلاب پیاده شدند ضربه و ضرری به انقلاب ما وارد نکردند .