تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

پیام تبریک مدیرکل استان به مناسبت هفته کارو کارگر

حیات یک ملت ، مرهون کار و کارگر است
و خداوند کار ر را والا قرار داد و کارگر را مرتبه ای رفیع داد تا عزت بشر در تبلور تلاش برای رسیدن به اهدافش رشد کند .
بی علت نیست که نبی مکرم اسلام (ص)امر فرموده اند :عبادت ده جز است که نه جز آن در کار و تلاش برای به دست آوردن روزی حلال است.
روز جهانی کارگر روز پاسداشت مقام انسانهای شریفی که با تکیه بر توانمندیهایشان چرخ اقتصاد می چرخد و فعالیت های مورد نیاز جوامع جان می گیرد و رشد و ترقی در کالبد جامعه جاری می شود و اگر نبود دستان پرتوان آنان تولید جانی نداشت و کارآفرینی مفهوم خود را از دست می داد .فرصت مغتنم می دانیم در آستانه
روز جهانی کار و کارگر و هفته گرامی داشت مقام کارگر
کمر احترام به قامت تمامی تلاش گران عرصه کار و تلاش خم کنیم و به رسم ادب صمیمانه ترین تبریک ها و شادباش ها را نثارشان نماییم .
یقین داریم در سالی که به اذن مقام عظمای ولایت سال” تولید ،دانش بنیان و کارآفرین “نامگزاری شده، این دستان پرتلاش کارگران سخت کوش و خادمان آنان است که می تواند رشد و جهش تولید ی و اقتصادی را در جامعه طنین انداز کند و نجوای خوش توسعه را در جای جای ایران زمین طنین انداز نماید .
بر خود فرض دانستم که مقام والای کارگران را بستاییم و از درگاه صاحب کار و حرکت ، علو درجات و انتهای مقامات و بی نهایت سعادت و سلامت را برای کارگران سخت کوش در سراسر استان و خادمان آنان مسئلت نمایم.
حسن کامرانی فرد
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان جنوبی