تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

پیام تبریک مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان جنوبی به فعالان مهارت آموزی در هفته ملی مهارت

پیام مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان جنوبی

با‌ سلام و تحیت
نقش و هویت اساسی مهارت در بستر جامعه با توجه به نیاز بازار کار به نیروی ماهر و اهمیت آن در اشتغال بر کسی پوشیده نیست .
هفته ملی مهارت (۱۴۰۰/۴/۳۱ تا ۱۴۰۰/۵/۶)؛ هفته کارآفرینی و آموزش‌های فنی و حرفه ای» موقعی ارزشمند است تا تمامی فرصت ها را جمع کنیم و از دریچه نگاه تمامی آحاد جامعه تریبونی بسازیم که ارزش های والای مهارت آموزی را تبلیغ نماید .
مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) تاکیدات مکرری به موضوع مهارت به عنوان ضرورتی مهم در مسیر اشتغالزایی پایدار داشتند که آن را سرلوحه امورمان قرار می دهیم و با تاکید و تاسی به سفارشات بزرگان دین و ائمه در خصوص کار و تلاش این فرصت را برای قدردانی از همه عاملان مهارت آموزی در بخش های دولتی و خصوصی در استان مغتنم شمرده و این هفته را به محضرشان تبریک می گویم.
بی شک گسترش مهارت آموزی در جای جای استان پهن کردن سفره پر برکت اشتغال است که می تواند در شرایط کنونی امید آفرین و انگیزه ساز باشد .
در ادامه از همه کنشگران مهارتی و دلسوزان امر اشتغال به ویژه نخبگان و اصحاب رسانه‌های ارتباط جمعی با همتی افزون به عنوان سفیران مهارتی دعوت می نمایم در ترویج مهارت آموزی و تقویت فرهنگ مهارت یاریمان دهند تا با خروج مهارت از غربت، بیکاری و دغدغه های آن نیز از جامعه ما خارج شود .
بار دیگر خداقوتی از صمیم دل خدمت خانواده آموزش فنی و حرفه ای استان عرض نموده و توفیق و تعالی روز افزون این عزیزان را آرزو کرده و امید وارم مهارت به عنوان تقاضای اساسی سبد نیاز خانواده مورد توجه ویژه قرار گیرد .

محمد علی عرب