بای

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی،پس از برگزاری آزمون های تخصصی(الکترونیکی و عملی) و همچنین گزینش از بین فارغ التحصیلان دانشگاهی رشته های فنی و مهندسی در مقاطع تحصیلی لیسانس اقدام به جذب سرباز مربی در مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان های نهبندان و سربیشه جهت تاریخ اعزام 98/10/1 سهمیه مراکز ثابت می نماید.

فراخوان جذب سرباز مربی در مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی،پس از برگزاری آزمون های تخصصی(الکترونیکی و عملی) و همچنین گزینش از بین فارغ التحصیلان دانشگاهی رشته های فنی و مهندسی در مقاطع تحصیلی لیسانس اقدام به جذب سرباز مربی در مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان های نهبندان و سربیشه جهت تاریخ اعزام 98/10/1 سهمیه مراکز ثابت می نماید.

افراد واجد شرایط می بایست تا پایان روز سه شنبه مورخ23/7/98 با مراجعه به وب سایت www.portaltvto.com و لینک سامانه مشمولین سربازی پس از بارگذاری الکترونیکی مدارک مورد نیاز اعلام شده در سامانه مشمولین سربازی نسبت به ثبت نام در رشته های ذیل اقدام نمایند.

ردیف رشته تحصیلی مقطع تحصیلی شهرستان محل مرکز محل نام کارگاه ثابت
1 مکانیک - تاسیسات لیسانس سربیشه سربیشه تاسیسات
2 برق- قدرت لیسانس نهبندان نهبندان برق صنعتی

آزمون الکترونیکی بصورت متمرکز در محل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی در تاریخ اعلامی از طریق پورتال سازمان ، برگزار می گردد .

در صورت بروز اشکال در ثبت نام با شماره تلفن 05632213692 تماس حاصل نمایید.

آدرس: معصومیه – بلوار شهدای عبادی - اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی