یکشنبه 24/آذر/1398

(( سال 1398 ، سال رونق تولید ))

  

 روزپنچشنبه 21 آذر ماه آموزشگاه های آزاد شهرستان که برای حضور درنمایشگاه "اشتغال و توسعه کارآفرینی "اعلام آمادگی کرده بودند در محل سالن جلسات اداره کل جمع شدند .

در این جلسه مهندس حق پرست شرایط عمومی نمایشگاه و جایگذاری انجام شده را برای حاضرین توضیح داد .

معاونت آموزشی اداره کل در ادامه در خصوص نحوه چینش و حضور آموزشگاه ها و بهربرداری حداکثری از شرایط فراهم آمده برای حاضرین توضیحاتی بیان کرد

از دیگر موارد مطرح شده بر اساس تجربیات نمایشگاه های قبلی ایجاد اتحاد و اقدام کار گروهی بود که توسط ریاست مرکز شماره یک شهرستان توصیه گردید .

مهندس دانش ضمن اعلام آمادگی برای همکاری با آموزشگاه ها خواست که با توجه به گستردگی حجم کار برنامه ریزی خود را به ساعت های پایانی نکشانند .

در پایان نخعی مسئول آموزشگاهای ازاد استان ضمن پاسخ گویی به سوالات حاضرین در خصوص تسریع در روند برنامه های پیش بینی شده در نمایشگاه سخن گفت .

این نمایشگاه از 26 دی ماه به مدت یک هفته دایر خواهد بود . 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموز ش فنی و حرفه ای استان خراسان جنوبی به منظور تقویت آموزشهای فنی و حرفه ای در مناطق محروم و مرزی استان طی 4 سال گذشته بیش از 89 هزار نفر ساعت دوره آموزشی در قالب 23 استاندارد در روستای معدن قلعه زری شهرستان خوسف از توابع بخش ماژان اجرا گردیده است .

از سوی ریاست محترم سازمان جناب آقای اوسط هاشمی اعلام شد :

نگاهی متفاوت بعد از نیم قرن به ارزش گواهینامه های مهارت از سوی رئیس جمهور محترم بنا به درخواست وزیر محترم تعاون کار و رفاه اجتماعی

" با نقش آفرینی سازمان فنی و حرفه ای کشور "

 

مساله حائز اهمیت است بررسی فوری و گزارش شود ،در برخی از مشاغل گواهینامه های مهارت باید ارزش بالاتری نسبت به مدارک آموزشی داشته باشد  habl3434

دوره آموزشی روش تولید و اجرا صحیح بلوک های بتنی اتو کلاو شده از سوی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای با همکاری شرکت هبلکس رضوی (بیرجند )با حضور مسئولین دفاتر فنی ادارات کل و پیمانکاران شرکت های ساختمانی استان و .. برگزار گردید .

در این دوره مدیر عامل شرکت هبلکس در خصوص مزایا و قابلیت های فنی هبلکس به حاضرین توضیح داد و گفت :هبلکس بسیار مقائم و بادوام و در عین حال سبک است و عمر بسیار طولانی خواهد داشت .

دکتر عابدی ادامه داد : سرعت اجرای بالا ،سهولت در اجرا ،مقاومت در برابر آتش ،عایق حرارتی مناسب ،عایق صوت و مقاوم در یخ زدگی از دیگر مزایای هبلکس است .

وی افزود بلوکهای هبلکس در دیوارهای غیر باربر بیرونی و داخلی ساختمان استفاده شده و جایگزین بهینه انواع مصالح ساختمانی می باشد .

در ادامه این دوره مهندس فریدی در خصوص روشهای اجرای دیوارها با بلوک هبلکس در صنعت ساختمان با ذکر نمونه های اجرا شده و مزایای آن به ایراد سخن پرداخت .

پس از اتمام مطالب تئوری کارگاه عملی در محل کارگاه صنعت ساختمان مرکز آموزش فنی و حرفه ای بیرجند برگزار و حاضرین از نزدیک با جزئیات اتصالات و نحوه دیوار چینی با بلوک هبلکس و چسب مخصوص آن آشنا شدند .در پایان بازدید از کارخانه هبلکس برای حاضرین پیش بینی شد .تماس با ما

خراسان جنوبي - بيرجند - بلوار شهداي عبادي
صندوق پستي 68356-71389
حراست 32213524-056
آموزش  32213692-056
آزمون    32213694-056
آموزشگاه آزاد 32213691-056
روابط عمومي 32213700-056
تلفنخانه -7-32224446-056
نمابر 32213529-056
پست الکترونيک info@sk-tvto.ir
ملاقات عمومي با مديرکل روزهاي دوشنبه 17-14