نوروز بمانید که ایّام شمایید                       آغاز شمایید و سرانجام شمایید!

ایّام ز دیدار شمایند مبارک                         نـوروز بمـانید که ایّـام شمـایید!

 

با سلام و تحیت

الهي ! ياريمان ده تا سرفراز باشيم در بندگي ات و خدمتي عاشقانه به بندگانت كه ايام در گذر است و اعمال ماندگار .

خانواده معزز سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور

فرارسيدن سال 1396 خورشيدي كه آغازش مقارن با ميلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و حضرت امام خميني (ره) ، بنيانگذار انقلاب اسلامي مي باشد، را تبريك و تهنيت مي گويم و برايتان سالي سرشار از سعادت ، سلامت و شادابي را براي شما و خانواده هاي ارجمندتان آرزومندم .

سال جديد و ميلاد فرخنده زهراي اطهر را مغتنم می دانم و با عرض صميمانه ترين شادباش ها ، تلاش ها و زحمات بي دريغ مربيان دلسوز و پرتلاش، كارشناسان توانمند، همكاران متعهد و مديران ساعي خانواده بزرگ سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در دو بخش دولتي و خصوصي را در راستاي توانمندسازي و توسعه سرمايه هاي انساني ارج نهاده و سپاس مي گويم.

ازخداوند بزرگ همتي بلند آرزو مي كنم تا در سال جديد ، با اتكال به درگاه حق تعالي و پيروي از سيره والاي فاطمي، همراه و همدل با نيكوترين حال ها در مسير خدمت به مردم عزيز و در فضاي تدبير و اميد سهم خود را در مسير سازندگي و بالندگي ايران عزيزمان به بهترين وجه ادا نمائيم.

امید آن است كه با تأسي به بزرگ بانوي دو عالم از چشمه بي پايان كوثرش سيراب شده وگام هايي اثر بخش را در مسير مهارت افزايي و اشتغالزايي جوانان عزيز و توانمندسازي منابع انساني كشورمان محقق سازیم.

ايام به كام و روزگارتان بهاري!

برادر شما

محمد امين سازگارنژاد