به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند ، جلسه نظارت ، ارزیابی و گسترش آموزشی مرکز با حضور ریاست ، کارشناسان آموزش و پذیرش ، مربیان مرکز آموزش فنی و حرفه ای در اتاق ریاست مرکز برگزار گردید.

 

حسین دانش رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند ضمن تبریک عید بندگی و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه ضیافت الهی و یاد و خاطره شهید دکتر بهشتی و شهدای هفت تیر گفت : در راستای بررسی وضعیت آموزشی مرکز و استفاده از نظرات و پیشنهادات همکاران و همچنین ارائه راهکارهای پیشنهادی در خصوص کیفیت بخشی به آموزش ها جلسه شورای نظارت ، ارزیابی و گسترش آموزش در این مرکز برگزار می گردد.

ایشان در ادامه :معرفی فراگیران برای حضور در هجدهمین المپیاد ملی مهارت،تکمیل فرم های مربی برتر ،اجرای تعهدات آموزشی توسط مربیان ، طرح های مهارت آموزی در محیط کار واقعی ، کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی ،رعایت صرفه جویی حامل های انرژی ،تاکید بر رعایت ایمنی و حفاظت در محیط کارگاه و....را بیان داشتند.

در این جلسه مربیان و کارشناسان نیز دیدگاه ها و نظرات خود را در مورد مسائل مطرح شده بیان داشتند و مقرر گردید تا برای فراگیران کارگاه های آموزشی دوره های کوتاه مدت کارآفرینی ، قوانین کار و بهداشت و ایمنی با بهره گیری از کارشناسان مربوطه برگزار گردد.