به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند ، تفاهم نامه و همکاری آموزشی فی مابین سپاه بسیج شهرستان بیرجند و مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند جهت توانمندسازی و افزایش مهارت نیروهای بسیج سپاه و پایگاه های شهرستان منعقد گردید.

 

غلامرضا فلاحی فرمانده سپاه بسیج شهرستان بیرجند ضمن خیر مقدم و تبریک عید سعید فطر و قبولی طاعات و عبادات در ماه ضیافت الهی ، ضمن اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب درخصوص اشتغال زایی و افزایش تولید ملی ، مهارت آموزی را لازمه اقتصاد مقاومتی مطرح نمودند که تاکنون تعامل خوبی در زمینه های توانمندسازی و افزایش مهارت بسیجیان در استان و شهرستان صورت گرفته شده است.

ایشان در ادامه بیان داشتند که با فرهنگ جهادی و رحیه بسیجی جوانان می توان در جهت ترویج فرهنگ مهارت آموزی در سطح پایگاه های شهری و روستایی گام های ارزنده ای برداریم و زمینه های اشتغال زایی و توانمندی بانوان بسیجی را مهیا سازیم.

حسین دانش رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند ضمن تشکر از فرماندهی محترم و همکاران عزیز که به مهارت آموزی و اشتغال جوانان ارزش بسیاری قائل هستند به همکاری و تعامل دو مجموعه درسنوات گذشته اشاره نمودند که توانسته ایم در زمینه های اشتغال و مهارت عملکرد ارزشمندی به یادگار بگذاریم.

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند گفت: نیازسنجی دوره های مهارتی توسط کارشناسان بسیج سازندگی و بسیج دانش اموزی باعث می گردد در ساماندهی و اجرای دوره های اموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای عملکرد به سزای داشته باشد و در تابستان با توجه به استقبال دانش اموزان و دانشچویان دوره های مهارتی و کارگاه های اموزشی ، ظرفیت کامل می باشد .

حسین دانش در ادامه از فرماندهی و کارشناسان سپاه بسیج شهرستان دعوت بعمل آمد که با نزدیک شدن ششم مرداد ماه روز ملی مهارت از کارگاه های آموزشی و برگزاری مسابقات ملی مهارت در مرحله استانی بازدید بعمل آوردند.