مراسم تجلیل و تقدیر از آزادگان به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی در اداه کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی، حسین خوش آیند در جلسه تجلیل و تقدیر از آزادگان سرافرازاداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گفت: آزادگان سند افتخار، استقامت ، عزت و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

وی افزود: آنچه ما امروز داریم از صبر و پایداری ایثارگران، آزادگان و خانواده های معزز شهدا  وجانبازان انقلاب اسلامی است و  به برکت این مجاهدتها انقلاب بزرگ وشکوهمند ما توانسته است به اوج قله های عزت ،شرافت  و سرافرازی برسد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان با بیان اینکه دو عامل در پیروزی انقلاب اسلامی بیشترین نقش را داشتند، تصریح کرد: اولین عامل  نقش رهبری در نظام مقدس جمهوری اسلامی است که امام فقید عظیم الشان (ره)  با انفاس زکیه خود انقلاب بزرگ اسلامی را بوجود آورد.

خوش آیند ادامه داد: صبر و مقاومت ایثارگران، آزادگان و خانواده های معزز شهدا امروز انقلاب را به این اوج و شکوفایی رسانده است . وی در ادامه خطاب به آزادگان سرافراز گفت: ایستادگی و مقاومت شما آزادگان در طول دوران اسارت که متحمل شکنجه های سخت و طاقت فرسا شدید و لحظه ای ازاصول انقلاب عدول نکردید باعث شد انقلاب پر رونق تر از گذشته باشد.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان با اشاره به شهادت شهید محسن حججی خاطرنشان کرد: نسل دهه سوم انقلاب مصمم تر از نسل اول انقلاب پا به عرصه گذاشته است. وی افزود: امروز ما افتخار می کنیم که انقلاب ما هنوز سرداران رشیدی را همچون شهید حججی در دامن خود پرورش می دهد.

خوش آیند تاکید کرد: همه ما باید بدانیم پیام شهدا، آزادگان و رزمندگان یک کلمه است و آن اتحاد حول محور رهبری برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی است . در ادامه آزادگان حاضر در جلسه به بیان خاطرات خود از سالهای اسارت پرداختند و در پایان جلسه از آزادگان سرافراز  اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تجلیل شد.