ستاد گرامیداشت هفته دولت در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی با حضور مدیران ستادی اداره کل و نماینده روسای مراکز آموزشی تشکیل شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان، حسین خوش آیند مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان ضمن اعلام این خبر گفت: دستاوردهای دولت در حوزه ارائه آموزشهای مهارتی  بایستی به درستی برای مردم تشریح شود تا آنان با این خدمات ارزشمند به خوبی آشنا شوند. 

خوش آیند انجام اقدامات بسیار خوب در حوزه های مختلف را یادآور شد و افزود: بایستی به گونه ای کارها انجام شود که نتایج این اقدامات را مردم به خوبی لمس و مشاهده کنند و اگر هم ضعفی در کار است آن را هر چه سریعتر رفع کنیم. 

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای در ادامه اظهار کرد: با توجه به آنچه در کشور حادث شده و سیاست های دولت در زمینه توسعه مهارت آموزی و آموزشهای فنی و حرفه ای پیشرفتهای قابل توجهی داشته ایم ضمن آنکه دولت نیز بر انجام کارهای خلاقانه، کارآفرینی، ساماندهی و کنترل نیز تاکید و مبادرت کرد. 

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان تصریح کرد: مدیریت صحیح می تواند راهگشا باشد و می بینیم که در زمان حاضر کشورمان بر مدار چرخه توسعه قرار دارد، استان ما نیز ظرفیت های بسیار خوبی دارد که بر همین پایه طرحهای بسیار خوبی تعریف، اجرایی و یا در حال بررسی است. 

خوش آیند با اشاره به تشکیل ستاد هفته دولت در اداره کل به منظور ارائه خدمات دولت به مردم و توسعه و ترویج فرهنگ مهارت آموزی از مدیران ستادی اداره کل خواست با ارائه گزارش های دقیق از واحد ها میزان خدمات دولت را به استحضار مردم برسانند.

خوش آیند از دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران، بازدید از کارخانه ها و صنایع استان و حضور در مجامع کارگری، بازدید از آموزشگاههای آزاد استان، دیدار با مدیران آموزشگاههای آزاد استان، حضور در شهرستانهای استان و پاسخگویی به سوالات و مشکلات مردم، بازدید از روستاها و مناطق محروم، برنامه ریزی اجرای دوره های آموزشی در روستاها و مناطق مرزی، ارائه گزارش عملکرد و خدمات دولت به رسانه ها، برگزاری جشن هفته دولت و تقدیر از کارمندان برتر، مصاحبه با خبرگزاری ها و روزنامه ها و تبلیغات محیطی و ... را از مهمترین اقدامات هفته دولت در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای برشمرد.