به مناسبت هفته دولت جشنواره تجلیل از کارمندان نمونه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی و مراکز تابعه برگزار شد.

 

به گزارش روابط‌ عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی، مراسم تجلیل از روسا و مربیان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و کارمندان برتر اداره کل و مراکز تابعه به مناسبت هفته دولت و روز کارمند با حضور حسین خوش آیند مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان، معاونان اداره کل و جمعی از کارکنان اداره کل و مراکز تابعه برگزار گردید.  

در این مراسم، ابتدا دکتر فیروزی مدیر کل خدمات درمانی استان مطالبی در خصوص انضباط اداری ارائه نمود. در ادامه مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان با اشاره به هفته دولت، تبریک این ایام و نقش مهم کارمندان در ارتقا کیفی آموزش فنی و حرفه ای گفت: «کیفیت فعالیت‌های آموزش فنی و حرفه ای منوط به کیفیت عملکرد کارکنان، مربیان و همه دست اندکاران است و نقصان در هر یک از این حوزه‌ها افت کیفیت را در پی خواهد داشت. وی افزود اگر امروز موفقیت هایی در سطح ملی و استانی بدست می آوریم این موقعیت مرهون همکاری و کوشش‌های همه خانواده بزرگ آموزش فنی و حرفه ای استان است.»

خوش آیند در پایان منابع انسانی توانمند را در هر مجموعه، با ارزش‌ترین منابع دانست و افزود: «تلاش ما در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای این است که این توانمندی‌ها را پاس بداریم.» در پایان این مراسم از روسای مراکز، مربیان و کارکنان برتر اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تقدیر بعمل آمد.