در راستاي غني سازي طرح اوقات فراغت، دوره هاي اوقات فراغت ويژه فرزندان كاركنان اداره كل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی برگزار و با اردوی یک روزه کارآفرینی در مجتمع یادگاران امام (ره) و تقدیر از مربیان و کارآموزان پایان یافت.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی حسین خوش آیند، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی اظهار داشت: این اداره کل در راستای غنی سازی اوقات فراغت فرزندان پرسنل، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی مهارتی، علمی، فرهنگی و هنری نمود.

بر اساس اين گزارش دوره هاي اوقات فراغت ويژه فرزندان كاركنان اداره كل آموزش فني و حرفه اي خراسان جنوبی در مقطع دبيرستان در زمینه رباتیک، تعمیر تلفن همراه، تاسیسات و صنایع دستی  ويژه پسران و صنايع دستي، رباتيك و صنايع غذائي ويژه دختران می باشد. در مقاطع اول تا ششم ابتدايي نیز دوره های شهروند الکترونیک، قرآن، کارآفرینی و خلاقیت و نقاشی تشكيل گردید.

گفتني است:‌ هدف از برگزاري اين دوره ها، اهميت مهارت آموزي و همچنين استفاده از ظرفيت و پتانسيل مراكز در جهت ايجاد مهارت و ارتقاء مهارت و آشنايي فرزندان با حرفه هاي مهارتي براي ورود به اين دالان و رسيدن به شغل در آينده مي باشد.

شایان ذکر است، اين دوره ها  که در سالجاری با استقبال خوبی از طرف پرسنل مواجه شد، از 17 تيرماه آغاز و با برگزاری اردوی یک روزه کارآفرینی شامل بازدید از مشاغل و آشنایی با برخی مشاغل خانگی در محل اردوگاه فرهنگی تفریحی یادگاران امام (ره) در محل روستای بهلگرد شهرستان بیرجند خاتمه یافت. شایان ذکر است در مراسم اختتامیه از مربیان و کلیه کارکنانی که در برگزاری این کلاسها همکاری نمودند تقدیر بعمل آمد.