به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند: به مناسبت هفته دولت. جلسه هم اندیشی و توسعه اموزش های مهارتی فی مابین مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجندبا ستاد بازآفرینی شهری (محله فروزان) در سالن اجتماعات مرکز برگزار گردید.

 

حسین دانش رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان بیرجند ضمن تبریک هفته دولت و خیر مقدم به مدعوین محترم گفت: مهارت آموزی و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای در محلات شهرستان در راستای اقتصاد مقاومتی و اشتغال پویا موثر است و باعث می گردد .

وی درادامه بیان داشت: از استقبال محلات شعبانیه در خصوص برگزاری دوره های کوتاه مدت مهارت مطالبی را بیان داشتند که بانوان محترم این محلات در کنار زندگی روزمره توانستند بدون هیچ گونه هزینه های رفت و آمد در محل زندگی خود یکی از حرف مهارتی را فراگرفته و به اقتصاد خانواده و جامعه در امر تولید و اشتغال توجه نماید.

در ادامه دوره های مهارتی که می توان در بازآفرینی شهری در محلات مختلف شهرستان بهره گرفت به سرکار خانمناصری مدیر بازآفرینیان شهری استان تحویل داده شد که ضمن نیاز سنجی در محلات بتوانیم دوره های آموزشی را با امکانات و تجهیزات مورد نیاز اجرا نماییم.